GÜNCEL

Gündüz Tibet

Gündüz Tibet kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gündüz Tibet Kartal Tibet’in eşidir. 1930 senesinde Ankara’da doğmuştur. Gerçek ismi Gündüz Sencer’dir. İlk evliliğini Mahir Canova ile yapmıştır. Gündüz Tibet Mahir Canova’nı bu evliliklerinden oyuncu Civan Canova doğmuştur. Gündüz Tibet 1962 tarihinde Mahir Canova’dan boşanmıştır. 1963 senesinde ise Kartal Tibet ile evlenmiştir. Gündüz Tibet ve Kartal Tibet evliliklerinden de Kanat Tibet ve Kumru Tibet isminde biri kız, diğeri oğlan 2 çocukları gelmiştir.

Gündüz Tibet hayatı ve biyografisi

Gündüz Tibet 1930 yılında Ankara’da doğmuştur. Öğrenimine Ankara’da başlamıştır. İlk evliliğini tiyatrocu Mahir Canova ile yapmıştır. Gündüz Tibet ve Mahir Canova’nın oyuncu Civan Canova doğmuştur. Gündüz Tibet ilk eşi Mahir Canova’dan 1962 yılında boşanmıştır.

Gündüz Tibet Kartal Tibet ile boşandıktan sonra tanıştı. Ardından 1963 yılında ikinci kez evlendi. Gündüz Tibet Kartal Tibet’in bu evliliklerinden Kanat Tibet ve Kumru Tibet doğmuştur.

Gündüz Tibet Kartal Tibet çocukları Civan Canova ve Kanat Tibet meslek olarak oyunculuğu seçmiştir. Kumru Tibet ise kameralardan uzak durmayı tercih etmiştir. Evli olan Kumru Tibet Aydın soyadını almıştır.

Gündüz Tibet ilk eşi Mahir Canova 16 Şubat 1993 tarihinde aramızdan ayrılmıştır. İkinci eşi Kartal Tibet ise 2 Temmuz 2021 tarihinde aramızdan ayrılmıştır.

Gündüz Tibet boy kilo ve hangi burç?

Gündüz Tibet boyu, kilosu ve burcu bilgileri yoktur.  

Gündüz Tibet yaşıyor mu?

Kartal Tibet’in eşi Gündüz Tibet hakkında çok fazla bilgi yoktur. Gündüz Tibet gençliği, kaç yaşında, kimdir, öldü mü, yaşıyor mu, son hali, şimdi ki hali, hayatı biyografi ve vikipedi bilgilerini derledik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!