GÜNCEL

Selen Teksöz

Selen Teksöz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Selen Teksöz Youtuber ve fenomendir. 31 Ağustos 2000 senesinde Amerika’da New York şehrinde dünyaya gelmiştir. İki kardeştir. 2021 yılı itibarı ile 21 yaşındadır. Belli bir süre Kıbrıs’ta yaşadı. Bu gün Kocaeli’de ikamet etmektedir. Videolarını ilk kez 24 Ağustos 2015 tarihinde yayınlamaya başladı.  

Selen Teksöz hayatı ve biyografisi

Selen Teksöz 31 Ağustos 2000 senesinde Amerika New York kentinde doğmuştur. Öğrenimine İzmit Nuh Çimento İlköğretim Okulu’nda ve sonrasında da Conkbayırı Koleji’nde sürdürdü. Babasının bazı ilerinden ötürü bir dönem yavru vatan Kıbrıs’ta yaşadı.  

Selen Teksöz boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

2015 yılında video içerikleri paylaşmaya başladı. İlk paylaşımları arasında Bismillah İlk Video ve Türkiye’de Kız Youtuber Olmak oldukça yoğun ilgi gördü. En sevdiği yemeklerde patates listenin başında gelmektedir. Patates sevdası yüzünden lakabı patates olmuştur.  

Selen Teksöz boy kilo ve hangi burç?

Selen Teksöz boyu 1.65 cm kilosu 56 kg ve burcu Başak.

Selen Teksöz sevgilisi var mı?

Selen Teksöz sevgilisi, aşk ve özel yaşamına ilişkin şuan da güncel bir bilgi yoktur.

Selen Teksöz sevgilisi Selen Teksöz noldu, yaşıyor mu? Selen Teksöz ne oldu? Bir dönem tehdit aldığı gerekçesi ile takipçileri tarafından en sık yer alan sorgular arasında bu söylemler yer aldı. Bizde Selen Teksöz ifşa, Jahrein, Baturay ilişkisi, kimdir, kaç yaşında, sevgilisi, gibi cevaplanması gereken konular üzerinde durduk.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!