GÜNCEL

Melissa Yıldırımer kimdir?

Melissa Yıldırımer kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Melissa Yıldırımer kim, aslen nereli, yaşı, boy, kilo ve burç bilgisi? Melissa Yıldırımer hangi dizilerde oynadı? Yunus Emre Yıldırımer’in eşi Melisa Özge Yıldırımer kimdir? Biyografi bölümümüzde Melisa Özge Yıldırımer kısaca hayatı ve biyografi bilgileri hakkında bilgiler sizler birlikte olacak.  

Melissa Yıldırımer hayatı ve biyografisi

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Melissa Yıldırımer 11 Şubat 1990 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul’da eğitim hayatına başladı. Liseyi tamamladıktan sonra İstanbul Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde okumaya başladı ve bu bölümden mezun oldu.

Oyunculuk kariyerine 2010 yılında “Kanıt” dizisi ile başladı ve bu dizide “Nisan” rolünü canlandırdı. Ardından “Şefkat Tepe, Küçük Gelin, Altınsoylar, Söz, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bal Kaymak” sinema filminde rol aldı. Bunun yanı sıra Üçüncü Türden Yakın İlişkiler, Kahraman ile Mübeccel, Adiller-Dora tiyatro oyunlarında sahne aldı.

Melissa Yıldırımer boyu 1.67 cm kilosu 55 kg ve burcu Kova’dır.

2012 yılında kendi gibi oyuncu olan Yunus Emre Yıldırımer ile dünya evine girdi.  Henüz çocukları olmayan Melissa Yıldırımer ve Yunus Emre Yıldırımer İstanbul’da yaşamlarını sürdürmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!