GÜNCEL

Bülent Kocamanoğlu yaş, eski eşi? Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu yaş farkı?

Bülent Kocamanoğlu oyuncu Elvin Levinler’in eşi olarak tanındı. Hakkında en çok merak edilen konu yaşı olmuştur. Bülent Kocamanoğlu yaş, biyografi bilgileri, kimdir, aslen nereli, Yahudi mi, eski eşi, kaç yaşında, kaç evlilik yaptı, çocukları var mı, mimarlık şirketi, kardeşi kim? Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler yaş farkı? Bülent Kocamanoğlu kimdir biyografisi haberimizde…

Bülent Kocamanoğlu eski eşi?

Bülent Kocamanoğlu eski eşi ve ilk eşi araştırılamaya devam ederken internet kaynaklarında Bülent Kocamanoğlu’nun ikinci kez nikah masasına oturduğuna dair bilgiler yer alamamaktadır.  

Bülent Kocamanoğlu çocuğu?

Bülent Kocamanoğlu çocuğu yoktur. Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler ile olan evliliklerinden çocukları olmamaıştır.

Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu yaş farkı?     

Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu yaş farkı 14 yıldır.

Bülent Kocamanoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bülent Kocamanoğlu mesleki olarak İç Mimar, aynı zamanda Sahne Fotoğrafçısı, bunun yanında İş İnsanı ve eşi ile birlikte seyahatleri ile gezgindir.  Oyuncu ve fenomen Elvin Levinler’in eşidir. 12 Ekim 1977 tarihinde Ankara’da doğdu. Bülent Kocamanoğlu eşi Elvin Levinler ile youtube üzerinden paylaştıkları videolar sayesinde ile tanınmaya başladı. Bülent Kocamanoğlu eşi Elvin Levinler ile 4 kıta 37 ülke gezdi.

Bülent Kocamanoğlu hayatı ve biyografisi

Bülent Kocamanoğlu 12 Ekim 1977 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Öğrenimine Ankara’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi Mimar olarak bitirdi. Lisans eğitiminin ardından Amerika Birleşik Devletleri’nde Michigan Eyaletinde Michigan Üniversitesi’nde Sahne Sanatları ve Fotoğrafçılık eğitim aldı.  Ülkemize döndüğünde Mimarlık, Sahne ve Fotoğrafçılık alanlarında çalışmaya başladı. Ayrıca Fotoğrafçılık üzerine Yüksek Lisans yaptı.  Bülent Kocamanoğlu şirketleri mimarlık ve fotoğrafçılık üzerinedir.  

Beşiktaş taraftarı olan Bülent Kocamanoğlu mimarlık, profesyonel fotoğrafçılık ve sporla ilgilendi. Elvin Levinler ile 2017 yılında Muğla Bodrum’da evlendi. Balayına Filipinlere gitti.

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler uzun bir süre dünyayı gezi. Şimdilerde Muğla Datça’da yaşamaktadırlar.

Bülent Kocamanoğlu  boy kilo ve hangi burç?

Bülent Kocamanoğlu boyu 1.85 cm Kilosu 68 kg ve burcu Terazi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!