GÜNCEL

Çağan Efe Ak

Çağan Efe Ak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Çağan Efe Ak kaç yaşında, sevgilisi, boyu, solak mı, gittiği okul, doğum tarihi, ne zaman doğdu, nasıl oyuncu oldu, nasıl ünlü oldu, memleketi, madalyaları, göz rengi, saç rengi, gülüşü, bebekliği, küçüklüğü, yakışıklı mı, kaç kilo, burcu nedir, fiziksel özellikleri, en sevdiği renk, en sevdiği şarkı, en sevdiği oyun, en yakışıklı fotoğrafları, eski sevgilisi, ev adresi, evi nerede, nerede yaşıyor, ailesi, annesi, babası, kardeşi kim?

Çağan Efe Ak boyu kaç cm 2021, ajans bilgisi? Çağan Efe Ak canlı yayın, cep telefonu, telefon numarası, soru cevap videosu, doğum tarihi, doğum günü ne zaman? Çağan Efe Ak kimdir, nereli, youtube, tik tok Instagram fotoğrafları? Çağan Efe Ak telefon numarası nedir?

Çağan Efe Ak boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Çağan Efe Ak gerçek yaşı, gerçek sevgilisi, gerçek burcu, gerçek instagram hesabı? Çağan Efe Ak hangi okula gidiyor, okuduğu okul, kaçıncı sınıfa gidiyor 2021, kaça gidiyor, oynadığı reklamlar, hangi dizilerde oynadı, hangi ajansa kayıtlı, hangi ayda doğdu, hangi şehirde yaşıyor, İstanbul’un neresinde oturuyor, hangi burç, maaşı, kaç lira kazanıyor, hangi takımı tutuyor?

Çağan Efe Ak hangi çizgi filmi seslendiriyor? Çağan Efe Ak iletişim, mail adresi, menajeri kimdir? Çağan Efe Ak Leyla Kırşan, Tuana Naz Tiryaki ile sevgili mi? Çağan Efe Ak ile ilgili bilgiler, yeni fotoğrafları, yorumları, hakkında bilgi, dini, hayatı, vikipedi ve biyografi detayları.

Çağan Efe Ak hayatı ve biyografisi

Çağan Efe Ak oyunculuk kariyerini rol aldığı reklam filmleri, oynadığı diziler ve sinema filmleri ile inşa etmeye başladı. Aynı zamanda lisanslı olarak Beşiktaş spor kulübünün alt yapısında oynayan Çağan Efe Ak 2021 yılında TRT1 ekranlarında başrolde oynadığı Tozkoparan İskender dizisinde canlandırdığı İskender rolü ile genç kızların hayranlık duyduğu oyuncular arasında yer almaktadır. Yeteneklerini, duruşunu ve pozitif enerjisini ekranların önünde de yansıtan yakışıklı oyuncu Çağan Efe Ak bu alanda başarılarını sürdürmektedir.

Çağan Efe Ak 6 Haziran 2007 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Edirne’dir. Annesi, babası ve 8 yaşında olan kardeşi Mert ile yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Çağan Efe Ak eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Oyunculuğa ise ilk kez 8 yaşında başladı.

Oyunculuk kariyerini ilk kez kurumsal markaların reklam yüzü olarak başladığı reklam filmlerinde rol alarak adım attı. Rol aldığı Lc Waikiki reklamı ve ardından Vodafone reklam filmi kariyerinde büyük adımlar atmasına vesile oldu. Aynı eksende Beşiktaş alt yapısında futbol oyuncusu olarak sportif faaliyetlerini sürdüren Çağan Efe Ak’ın televizyon ekranları ve beyazperde de izleyicisi ile tanışması uzun sürmedi.

2015 yılında Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Şehzade Murat rolü ile ilk ekran deneyimini yaşadı. 2016 yılında İçerde dizisinde Küçük Sarp rolüne hayat vererek oyunculuğunu bir adım daha öteye taşıdı.

 2016 yılı aynı zamanda beyazperde de kendisini göstermek için önemli bir yıldı. Aynı yıl Bir Gün Bir Çocuk adlı sinema filminde Latif rol ile ilk beyazperde deneyimini yaşadı ve başarı grafiğini giderek yükseltmeye devam etti.

 Televizyon ekranlarında yer almanın tanınabilirlik açsından önemi oldukça büyüktür. Bunun önemini çok iyi bilen Çağan Efe Ak 2016 yılında Güldüy Güldüy çocuk ekibinde rol alarak kitlesini geniş yelpazelere ulaştırdı.

2018 yılında beyazoerde de adını iki ayrı dev prodüksiyon sinema filmi ile duyurdu. Bu sinema filmlerinden ilki dönem filmi olan Deliler Fatih’in Fermanı sinema filmi oldu. Çağan Efe Ak bu filmde Suskun Çocuk rolü ile başarısını ortaya koydu. Aynı yıl Ailecek Şaşkınız mizah ağırlıklı komedi filminde Ferhat’ın küçüklüğü rolü ile büyük bir performans sergiledi.

2021 yılında rol aldığı Tozkoparan İskender dizisinde İskender rolü ile adını tüm Türkiye’de duyurdu ve ünü ülke sınırlarını aşarak tüm dünyaya yayılmaya başladı. Çağan Efe Ak ajansı Tonguç Akademi’dir. Günümüzde Tonguç Akademi çatısı altında oyunculuk çalışmalarını ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Çağan Efe Ak adını annesi ve babası koymuş olup normal şartlarda yalnızca Efe adını koyacakları belirten genç oyuncu annesinin rüyasında Çağan adını gördüğünü belirterek bu nedenle Çağan Efe adını aldığını ifade etmiştir.  Çağan Efe Ak Çağan ismin iyi bir isim olduğunu, adını benimsediğini ve başka bir isim arayışına girmediğini söylemiştir.

Çağan Efe Ak PES mi FIFA mı sorusuna karşın FIFA taraftarı olduğunu belirtmiştir. Aynı eksende bilgisayar oyunları mı, playstation oyunları mı sorusuna ise yanıtı playstation oyunları cevabı olmuştur. Hayalperest ve gerçekçi kişiliğe sahip olan, bilim kurgu ve fantastik filmlere ilgi duyan Çağan Efe Ak şampiyonlar ligi maçlarını izlediğinde heyecanlandığını belirtmiştir. Müzik olarak en sevdiği türler arasında Rap ve Arabi türler yer almaktadır. Solak olan Çağan Efe Ak’ın ezberi kuvvetlidir. En sevdiği yemek mantı.

Çağan Efe Ak kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi

Çağan Efe Ak sor cevap

Aşağıda başarılı oyuncu Çağan Efe Ak hakkında en sık sorulan sorular ve en çok merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Çağan Efe Ak boy kilo yaş, hangi burç?

Çağan Efe Ak boyu kaç cm 2021? Çağan Efe Ak boyu 1.65 cm kilosu 48 kg burcu İkizler, göz rengi ela 2021 itibari ile 13 yaşındadır.

Çağan Efe Ak hangi okula gidiyor?

Çağan Efe Ak gittiği okul, hangi okula gidiyor? Bu sorunun net cevabı maalesef bulunmuyor. İlköğretimde eğitimini sürdüren Çağan Efe Ak okul bilgileri güncellenecektir.

Çağan Efe Ak sevgilisi kimdir?

Çağan Efe Ak sevgilisi var mı? Çağan Efe Ak eski sevgilisi kim? Çağan Efe Ak sevgilisi şu anda yoktur.

Çağan Efe Ak en sevdiği renk?

Ünlü oyuncu Çağan Efe Ak en sevdiği renk Yeşil ve Mavi renkleridir.

Çağan Efe Ak en sevdiği şarkı?

Çağan Efe Ak en sevdiği şarkı adı bilinmese de en sevdiği müzik tarzının Rap ve Arabi türleri olduğu bilinmektedir.

Çağan Efe Ak en sevdiği oyun?

Çağan Efe Ak en sevdiği oyun Playstation oyunlarıdır.

Çağan Efe Ak hangi çizgi filmi seslendiriyor?

Çağan Efe Ak Minika Go Televizyon kanalında yayınlan Alpman çizgi filminde Alpman karakterini seslendirmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=ISnHfI6Kwjw

Çağan Efe Ak hangi takımı tutuyor?

Çağan Efe Ak hangi takımı tutuyor diye merak edenler için kenidisi Beşiktaş taraftarıdır. Bilindiği üzere Beşiktaş alt yapısında lisanslı olarak oynayan Çağan Efe Ak sporcu kimliği ile de ön plana çıkmaktadır. Yüzme ve Aikido sporları ile de ilgilenmektedir.

Çağan Efe Ak telefon numarası

Çağan Efe Ak telefon numarası, iletişim bilgisi, hayranlarının özellikle en sık sorguladığı popüler aramalar içerisinde yer almaktadır. Ancak bu denli kişisel bilgilerin her alanda olması mümkün değildir. Çağan Efe Ak telefon numarası ile ulaşmak mümkün değildir. Mail adresi de yoktur. Ancak hayranları sosyal medya üzerinden mesaj atabilir ve ya duygu ve düşüncelerini yorumlara satır olarak yazabilirler.

Çağan Efe Ak ne kadar kazanıyor?

Çağan Efe Ak maaşı, kaç lira kazanıyor ya da ne kadar kazanıyor? Çağan Efe Ak bugüne kadar 3 sinema filminde ve çeşitli dizi filmlerinde rol almıştır. Her film projesinin bütçesi ve rolü ayrıdır. Bu nedenle Çağan Efe Ak  ne kadar kazanıyor bu konuda net bir rakam telaffuz etmek doğru değildir.

Çağan Efe Ak sosyal medya hesapları

Çağan Efe Ak oynadığı diziler?

Çağan Efe Ak filmleri, dizileri aşağıda güncel olarak listelenmektedir. Çağan Efe Ak oynadığı diziler ve filmleri aşağıda yıllara ve rolüne göre görebilirsiniz.

 • 2021 Tozkoparan İskender (İskender)
 • 2018 Deliler Fatih’in Fermanı (Suskun Çocuk)
 • 2018 Ailecek Şaşkınız (Ferhat’ın küçüklüğü)
 • 2016 Bir Gün Bir Çocuk (Latif)
 • 2016 İçerde (Küçük Sarp)
 • 2016 Güldüy Güldüy
 • 2015 Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Şehzade Murat)

Çağan Efe Ak en yakışıklı fotoğrafları

Çağan Efe Ak en yakışıklı fotoğrafları için instagram hesabını takip edebilir, Çağan Efe Ak Fan instagram sayfalarını takip edebilirsiniz.

Çağan Efe Ak Lc Waikiki reklamı

Çağan Efe Ak’ın rol aldığı Lc Waikiki reklam filmine aşağıda ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0s_murP0RS8

Çağan Efe Ak soru cevap videosu?

Çağan Efe Ak güncel soru ceap videolarından birini aşağıda izleyebilirsiniz.

Çağan Efe Ak yorum

Çağan Efe Ak hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

28 Yorum

  1. Hey tuana nasılsın iyimisin ben seni nerede yakaladım tahmin et bakalım izmir çankayada bugün yakaladım yanisi pazar günü yakaladım haydi yine iyisin seni gökmen abiyle gördüm kemeraltının karşısında gördüm tamammı yürüyorsunuz gümrüğe doğru doğrumu bunlar çağan efe aka benim selamımı ilet özelliklede yağız Kılınç selam söyle haydi sana bol gezmeler tuana beni tanımışsındır umarım😉😉😉😉😉

 1. Çok saçma bikere su çocukta ne buluyorlar anlamadım gitti bırakın Allah sahibine bağışlasın

  1. Demek ki çağan ın hayranıyız ondan dolayı bu kadar seviyoruz çağan ı sevmeyen de bilmiyorum neyse

 2. Bende Çagan efe ak in hayraniyim o çok guzelll ve basarili.Çagan efenin google hesabi varmi acaba bilen varsa yorum yazin lutfen

 3. Buradaki bilgileri okuyunca çok şaşırdım ben de Çağan Efe Ak’ı Tozkoparan İskender dizisinden biliyordum gayet yetenekli bir oyuncu.

  1. Daha evvel bu kadar çok bilgiye ulaşmamıştım. Saolun. Bu arada keşke telefon numarasını da bilebilseydik ama bu kadarı da iyi hiç yoktan kafi. Tozkoparan İskender benim favori dizim. Çağan Efe Ak ise favori oyuncum. Allah sizden razı olsun.

 4. Çağan efe ak senin hayranınım seni seviyorum bende beşiktaşlıyım
  Çok iyi bir oyuncusun Tozkoparan iskender’de rolünü çok iyi oynuyorsun kardeşin çok tatlı youtube videoların çok güzel ve kanalına abone oldum seninle buluşmayı çok istiyorum

 5. Ya ben bir şey merak ediyorum. Çağan Efe Ak’ın sevgilisi olduğunda bu kızlar ne yapıcak? Yok yani çıldırıp komaya girmesinler

 6. Çağan Efe Ak çoook yakışıklı.Oyunculuğunuda kendisinide çoooook beyemiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!