GÜNCEL

Merve Kutlu

Merve Kutlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Merve Kutlu sosyal medya fenomeni yotuber ve vlogdır. 9 Mart 1994 senesinde Zonguldak’ta doğmuştur. 2021 yılı itibarı ile 26 yaşındadır. Makyaj, güzellik ve saç bakımı hakkında paylaştığı videolarla ünlendi.

Merve Kutlu hayatı ve biyografisi

Merve Kutlu 9 Mart 1994 yılında Zonguldak’ta doğmuştur. Babası Trabzonlu ve annesi Rizelidir. Öğrenimine doğup büyüdüğü Zonguldak’ta başladı. Liseyi tamamladıktan sonra Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Marmara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yapmaya başladı.  

Merve Kutlu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

2015 yılında video içerikleri üretmeye başlayan genç ve güzel fenomenin en sevdiği renk mor. Tasarruflu alışveriş yapmayı seven Merve Kutlu makyaj ürünleri arasında  rimel favorisidir. Diş ve ağız gıcırdatması, tesbih sallanması gibi durumlara haz etmeyen fenomen, karanlıktan, yüksekten, böceklerden korkmaktadır. Kısır, ıslak kek, yaprak sarması, makarna salatasını çok seven Merve Kutlu hamur işi yemekleri sevmemektedir

Favori çizgi filmleri Tom ve Jerry, Tweety ve Şirinler’dir. En sevdiği müzisyen ise Yalın’dır. Merve Kutlu hayatına İstanbul’da devam etmektedir.

Merve Kutlu boy kilo ve hangi burç?

Merve Kutlu boyu 1.65 cm kilosu 55 kg ve burcu Balık. Göz rengi ise kahverengidir.

Merve Kutlu sevgilisi var mı?

Merve Kutlu sevgilisi Veysel Yiğit’tir.  Merve Kutlu Veysel Yiğit ile 2 Temmuz 2021 tarihinde sözlenmiştir.

Merve Kutlu kaç yaşında, kimdir, instagram, tiktok, youtube hesapları, sevgilisi, makyaj, tesettür, temizlik, hayatı ve biyografisi gibi konular hakkında bilgileri derledik. Merve Kutlu’nun tiktok videoları, asıl mesleği, ne kadar kazanıyor sorguları da popülerliğini korumaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!