GÜNCEL

Rimel Aşkına

Rimel Aşkına kimdir, kaç yaşında, nereli?

Rimel Aşkına kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Rimel Aşkına gerçek adı soyadı nedir? Rimel Aşkına Hilal Kaplan estetiksiz hali, açık hali? Rimel Aşkına evli mi, sevgilisi kim? Rimel Aşkına burun estetiği oldu mu, burnu estetik mi, estetik doktoru kim, ne iş yapıyor? Rimel Aşkına Hilal Kaplan hayatı, vikipedi ve biyografi detayları.

Rimel Aşkına hayatı ve biyografisi

Rimel Aşkına 25 Mart 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur.  Memleketi aslen Konya’dır. Bir erkek kardeşi ve ablası bulunan Rimel Aşkına gerçek adı ise Hilal Kaplan’dır.  Öğrenimine İstanbul’da başladı. Haydarpaşa Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirdikten sonra üniversiteyi İstanbul Marmara Üniversitesi Radyoloji bölümünde tamamladı.

Rimel Aşkına boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Rimel Aşkına Hilal Kaplan insatgram üzerinden paylaştığı içerikler sayesinde adını duyurdu.  Daha sonra Youtube platformunda paylaştığı makyaj videoları, moda dünyası, şal bağlama, cilt bakımı ve saç bakımı, düğün, kına, gezi, mezuniyet kombinleri ve tesettür giyim kombinleri ile büyük bir kitleye sahip oldu.  

Rimel Aşkına Astroloji ile ilgili bir fenomendir. Kişisel özellikleri arasında  inatçı yönü ile tanınmaktadır. Modayı yakından takip eden Rimel Aşkına makyaj, müzik, film dizi, kitap oluma gibi hobilere sahiptir. Kış en sevdiği mevsim ve en sevdiği yemek makarna. Pimpirikli ve amntıkçı olarak kendisini tanımlayan Rimel Aşkına nankör insanları sevememektedir. En sevdiği renkler bordo, haki, kahve tonlarıdır.

Rimel Aşkına henüz 14 yaşında iken kapanmıştır. En sevdiği markalar arasında;  Zara, Mango, Mac, Sephora markalarını yer almaktadır. Rimel Aşkına Hilal Kaplan gerçek mesleği radyoloji teknisyenliğidir. Günümüzde yaşamını İstanbul Anadolu yakasında ailesiyle beraber sürdürmektedir.

Rimel Aşkına boy kilo yaş ve hangi burç?

Rimel Aşkına boyu 164 cm kilosu 45 kg burcu Koç. 26 yaşında olan Rimel Aşkına bekardır.

Rimel Aşkına evli mi ve sevgilisi?

Rimel Aşkına evli değildir. Sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

Rimel Aşkına estetik oldu mu? Estetiksiz hali?

Rimel Aşkına estetiksiz hali, burun ameliyatı olduğu ve burun estetiği doktorunun kim olduğu şeklinde sorular takipçileri tarafından sorulmuş olsa da Rimel Aşkına’nın burun estetiği olduğu bilinmektedir. Ancak doktorunun kim olduğu konusunda bilgi yoktur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!