GÜNCEL

Oğuzhan Tıraş

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Yırtık pantolon Youtuber kim? Yırtıkpantolon Oğuzhan Koreli sevgilisi? YırtıkPantolon Youtube kanalının sahibi kimdir? Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş hakkında bilgi, hayatı, vikipedi ve biyografi detayları.

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş hayatı ve biyografisi

Gezgi ve feonomen kimliğ ile tanınan Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş Türkiye, Avrupa ve Asya ülkelerinde çektiği video içerikleri, seyahat vlogları ile tanınmaktadır.  

Ünlü gezgin Oğuzhan Tıraş 4 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da tek çocuklu bir alienin evladı olarak doğdu. Aslen nereli diye merak edenler için genç youtuber Gazianteplidir. Öğrenim hayatına İstanbul’da başlayan Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş lise yıllarına kadar İstanbul’da okudu. Liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde devam etti.

Oğuzhan Tıraş YırtıkPantolon kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, Koreli sevgilisi Oğuzhan Tıraş YırtıkPantolon boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş 2018 yılında seyahat vlogları yüklemeye başladı. YırtıkPantolon Oğuzhan Tıraş 30 üzerinde ülkeyi gezme şansı yakaladı. Bu ülkeler arasında bazıları; “Latin Amerika, Malezya, Kore,  Endonezya, Fransa, Avusturya, Macaristan, Japonya, Tayland, Brunei, Singapur, Hindistan, Tayvanve Bangladeş, Brezilya, Hollanda, Bulgaristan, Slovakya, İsveç, Danimarka, Almanya, Meksika ve Paraguay” ülkeleri oldu.  

Günümüzde video içerikleri yayınlamaya devam etmektedir.

YırtıkPantolon ismi nereden geliyor?

Maceraperest yönü ile bilinen Oğuzhan Tıraş özellikle Pragda Dans Eden Ev önünde çektiği poz sayesinde sosyal medyada çok konuşulan isimler arasında yerini aldı Dans Eden Ev önünde çektiği poz ardından pantolonunun yırtılması lakabının “Yırtık Pantolon” olmasına zemin hazırladı.

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş boy kilo yaş ve hangi burç?

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş boyu 1.78 cm kilosu 82 kg burcu Boğa. Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş göz rengi kahve ve saç rengi ise siyah.

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş Koreli sevgilisi kim?

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş yanında kendisi gibi gezgin Koreli kız arkadaşı sevgilisi bulunmaktadır. Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş Koreli sevgilisi hakkında bilgiler için takipte kalın.

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş ne kadar kazanıyor?

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş sosyal medya hesapları üzerinden elde ettiği gelirlerle seyahat etmektedir. Reklam ve işbirliği çalışmaları ile kazancının 20 bin TL aylık getirisi olduğu tahmin edilmektedir.

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş kitapları?

Gezgin ve youtuber Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş 2016 yılında dijital platformda Yırtık Pantolon’dan Hikayeler adlı kitabını yayınlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!