GÜNCEL

DJ Artz

DJ Artz kimdir, kaç yaşında, nereli?

DJ Artz Prodüktör ve müzisyen olarak tanımlanmaktadır. 2 Ekim 1989 yılında Adana’da dünyaya geldi. Gerçek adı, Efe Çelik’tir. 2023 yılı itibari ile 33 yaşındadır. Batı Yakası, Ben Bu İşi Niye Yapıyom Ki adlı albümleri, Pavyon ve İşin Mutfağı şarkılarıyla geniş bir kitle tarafından tanınmaya başladı.

DJ Artz hayatı ve biyografisi

DJ Artz 2 Ekim 1989 senesinde Adana’da doğmuştur. Gerçek adı Efe Çelik’tir. Öğrenimine Adana’da başlayan DJ, sonra İstanbul’a taşındı. İş hayatında IBM’DE yazılım satış müdürü olarak çalıştığı dönemlerde bir taraftan da müzikle ilgilenmeye başladı.

Ülkemizde rap şarkıları ile Ben Fero, Ezhel, Bugy, Murda, Şehinşah, Berkcan Güven, Anıl Piyancı, Hidfra gibi rap şarkıcıları ile çalıştı. Old Scgool Reggae, Trap ve Anadolu ve de Boom-Bap tarzı ile müziğe yeni bir bakış açısı getirdi. Almanya ve Türkiye’de çeşitli konserler verdi.

Dj Artz Temmuz 2021 tarihinde oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile sevgili oldukları şeklinde haberlerle gündem olmuşlardır.

kimdir

DJ Artz boy kilo ve hangi burç?

DJ Artz boyu, kilosu ve burcu gibi bilgiler internet kaynaklarında bulunmamaktadır.

DJ Artz sevgilisi

DJ Artz Farah Zeynep Abdullah ile Temmuz 2021 tarihinde birlikte oldukları haberlerle magazin ve basın organlarında yer almıştır. DJ Artz gerçek adı, ismi, ne iş yapmaktadır, sevgilisi, kaç yaşında? DJ Artz Farah Zeynep Abdullah sevgili mi, hayatı ve biyografi bilgilerini sizler için derledik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!