GÜNCEL

Gülşah Saraçoğlu kimdir?

Gülşah Saraçoğlu kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Türkiye ve dünyaca ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu hayatına ilişkin merak edilen tüm detayları biyografi bölümümüzde sizler için bir araya getiriyoruz. Gülşah Saraçoğlu estetikleri, evlilikleri, başarıları, yurt dışında açtığı mağazaları, eski hali ile yeni görünümü ile geçmişten bugüne kariyer öyküsü başlıyor. İşte Gülşah Saraçoğlu kimdir? Sorusunun yanıtı.

Gülşah Saraçoğlu hayatı ve biyografisi

Ünlü Türk ve Avrupa Modacı Gülşah Saraçoğlu 1978 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul’da eğitimine başlayan güzel modacı liseden mezun olduktan sonra moda sektörüne adım attı. Yurtiçinde özel olarak tasarladığı ürünler bir anda ilgi odağı olmaya başladı. İlk tasarımlarını şarkıcı Hande Yener için tasarladı. Şarkıcı Nükhet Duru, Simge, Sibel Can, Deniz Seki, Muazzez Ersoy, Aşkın Nur Yengi, Linet, Seren Serengil, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Nazan Öncel, Demet Akalın, için kostümler hazırladı. Heute Couture atölyesinde pek çok yıldız için tasarımlar yaptı.

Takvimler 2012 yılını gösterdiğinde ünlü prodüktör Demet Lee Öger için özel olarak tasarladığı kıyafet Golden Globe ve Oscar Ödül töreninde boy gösterdi. Bu durum ünlü Hollywood Yıldızı Nicole Kidman’ın dikkatini çeker. Daha sonra Nicole Kidman, Elton John ve daha pek çok yıldız için mükemmel tasarımlar yaptı.2014 yılında Dubai’de şık mağaza açtı. Günümüzde moda tasarımlarını yapmayı sürdüren Gülşah Saraçoğlu İstanbul’da yaşamaktadır.

Gülşah Saraçoğlu boyu, kilosu, burcu?

Gülşah Saraçoğlu boyu 1.63 cm kilosu 53 kg burcu doğum ayı bulunmadığı için yoktur ve yaşı 37.

Gülşah Saraçoğlu sevgilsi, eşi kimdir? Çocuğu var mı?

Gülşah Saraçoğlu 2010 yılında Selçuk Yentur ile evlendi. 2012 yılında mahkeme kararı ile boşandı. 2014 yılında tekrar Selçuk Yentur ile evlenme kararı alır ve bu evlilik de 3 yıl sonra 2015 yılında boşanma ile son bulur. Aradan 3 yıl geçtikten sonra bu kez 11 Ocak 2018 tarihinde yine eski kocası ile nişanlandı. Gülşah Saraçoğlu Selçuk Yentur evliliğinden Aslan Yentur adında bir oğlu bulunmaktadır.

Gülşah Saraçoğlu estetikleri

2016 yılında 80 kilo olan modacı Gülşah Saraçoğlu mide ameliyatı ile 8 ayda toplam 27 kilo verdi ve 53 kilo oldu.Ayrıca burun estetiği olduğu bilinmektedir. Bunun dışına saf ve duru güzelliği ile bilinmektedir.

Gülşah Saraçoğlu eski hali

Gülşah Saraçoğlu eski hali sadece biraz kilosu bulunmaktadır. Geri kalan doğal güzellikleridir.


Gülşah Saraçoğlu fotoğrafları

Gülşah Saraçoğlu instagram

Gülşah Saraçoğlu instagram hesabı için tıklayın.

Gülşah Saraçoğlu TV programları

Gülşah Saraçoğlu sunduğu programlar aşağıda listelenmiş

  • 2016 Söylemezsem Olmaz Beyaz TV
  • 2011 Sen Yeter Ki İste programı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!