GÜNCEL

Cansın Helvacı kimdir?

Cansın Helvacı kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Cansın Helvacı kimdir? Nerelidir? Evelendi mi? Kiminle evli? Yaşı kaç? Boy, kilo ve biyografisi hakkında merak edilen tüm detaylar biyografi bölümümüzde sizlerle olacak. İzmir’den başlayan başarı öyküsü onu kısa bir süre içinde televizyon ekranlarının başarılı spikerleri arasında olmasına vesile oldu. İşte Cansın Helvacı hayatı ve biyografisi.

Cansın Helvacı hayatı ve biyografisi

Türk Sunucu ve Spiker Cansın Helvacı 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Eğitim hayatına İzmir’de başlayan güzel spiker aslen Selanik kökenlidir. Liseyi başarı ile tamamladıktan sonra İletişim fakültesini kazandı. Cansın Helvacı annesinin adı Canan ve babasının adı Saim’dir. 2016 yılında Kuşadaşı Vergi Dairesi emeklisi olan babası hayatını kaybetmiştir. Üniversiteden mezun olduktan sonra medya kariyerine ilk olarak 2013 yılında Habertürk TV ekranlarında adım attı. Bir dönem Habertürk TV ekranlarında sunucu ve spikerlik yaptı. Bu süre zarfı içinde beğeni kazandı ve ciddi bir hedef kitlesine sahip oldu. Habertürk TV ekranlarından kısa bir süre sonra ATV ekranlarına transfer oldu. ATV ve A HABER ekran yüzü olan başarılı sunucu ve spiker Cansın Helvacı A Haber ekranlarında hafta içi 23:00- 02:00 saatleri arasında “Gece Ajansı” adlı TV programı sundu. Bununla birlikte “Memleket Meselesi” adlı programı hazırlayıp sundu. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdüren Cansın Helvacı Türk Sanat Müziği hayranı ve spor yapmayı sevmektedir. Televizyon ekranlarında kariyerini sürdürmeye devam etmektedir.

Cansın Helvacı boyu, kilosu, burcu?

Cansın Helvacı boyu 1.76 cm, kilosu 54 kg burcu bilinmiyor.

Cansın Helvacı kiminle evli?

Cansın Helvacı evlendi mi? Kiminle evli? Sevgilisi kim? Diye merak edenler için güzel spiker bekardır. Cansın Helvacı sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Bu konuda medyaya yansıyan herhangi bir kaynak bulunmamaktadır.

Cansın Helvacı İnstagram

Cansın Helvacı instagram hesabı için tıklayın.

Cansın Helvacı hangi kanallarda çalıştı?

Cansın Helvacı çalıştığı televizyon kanalları ve sunduğu TV programlarına ilişkin güncel bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • A HABER – Gece Ajansı
  • A HABER – Memleket Meselesi
  • HABERTRK TV – Sunucu/Spiker

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!