GÜNCEL

Riyaz Aly

Riyaz Aly kimdir, kaç yaşında, nereli?

Riyaz Aly kimdir, nereli, kaç yaşında, dini, boyu, kilosu, hangi burç, sevgilisi? Riyaz Aly oynadığı diziler ve filmler hangileri? Riyaz Aly diğer adı ile Riyaz Afreen ünlü ınfluencer, oyuncu, tiktoker, youtuber hayatı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.   

Riyaz Aly hayatı ve biyografisi

Riyaz Aly ünlü Hindistan sosyal medya fenomenleri arasında yer almaktadır. Yalnızca Hindistan’’da değil ünü sınırları aştığı için tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de popüler tiktok kullanıcıları arasında yerini almaktadır.

Riyaz Aly boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Ünlü Tiktok yıldızı ve oyuncu Riyaz Aly 14 Eylül 2003 yılında Butan Jaigaon’da doğmuştur. Tam ve gerçek adı Riyaz Afreen ‘dir. Müslüman olan fenomenin babasının adı Afroz Afren, annesinin adı Shabnam Afreen ve kız kardeşinin adı ise Reeza Afren’dır.  Reeza Afren tıpkı Riyaz Aly gibi ailenin ikinci fenomen bireyidir. Riyaz Aly Shri Hanuman Mandir Dharamshala’da okulunu tamamladı.  

Riyaz Aly 2016 yılında internet dünyasına adım attı.  Kısa sürede çok ciddi bir kitle yakaladı. Böylece Hindistan ve Bollywood’un ünlü simaları ile tanışma ve çalışma şansı elde etti. En büyük hayalinin Bollywood’un ünlü bir aktörü olarak anılmak olduğunu belirten aynı zamanda ünlü oyuncu Zehen ve müzisyen Justin Bieber hayranıdır.

Riyaz Aly Neha Kakkar ve Tony Kakkar’ın müzik video kliplerinde yer aldı. Aynı zamanda model olarak da çalıştı. “Celebrity Face” markansın yüzü oldu.

Riyaz Aly boy kilo yaş ve hangi burç?

Riyaz Aly boyu 1.72 cm, kilosu 55 kg, buru Başak ve 2021 yılı itibari ile 18 yaşındadır.

Riyaz Aly dini ne, Müslüman mı?

Riyaz Aly dini İslâm’dır. Müslüman bir aileye mensup olan Riyaz Aly, günümüzde ailesiyle birlikte yaşamını sürdürmektedir.

Riyaz Aly dizileri ve filmleri

  • 2020 Neha Kakkar: Daily Daily
  • 2019 Pahadan: Rajat Nagpal feat. Riyaz Aly & Avneet Kaur
  • 2019 Yaari Hai: Tony Kakkar feat. Riyaz Aly & Siddharth Nigam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!