GÜNCEL

Emre Kıvılcım

Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Emre Kıvılcım kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Emre Kıvılcım evli mi, eşi, sevgilisi kim? Emre Kıvılcım nerede oynadı, dizileri, filmleri, yeni dizisi, oynadığı filmler, reklam filmleri? Emre Kıvılcım boy kilo yaş bilgileri, kariyeri, kısaca hayatı, vikipedi ve biyografi bilgileri.

Emre Kıvılcım hayatı ve biyografisi

Emre Kıvılcım 2 Eylül 1990 yılında Malatya’da doğmuştur. 30 yaşında olan Emre Kıvılcım öğrenim hayatına Malatya’da başladı. Henüz 10 yaşında ailesi ile beraber İstanbul’a taşındı. Eğitim hayatına İstanbul’da devam eden genç ve yakışıklı oyuncu üniversiteyi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra yüksek lisansını İş Güvenliği Uzmanı olarak tamamladı. Emre Kıvılcım tiyatro ve oyunculuğa merakı neden ile ilk olarak Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Temel Oyunculuk eğitimi aldı.

 

Emre Kıvılcım boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Emre Kıvılcım kameraların karşısına ilk defa 2014 yılında Zeytinyağlı Yiyemem Aman isimli TV filminde rol alarak gerçekleştirdi. Ardından aynı yıl Selim Emiroğlu rolü ile Elif dizisine transfer oldu. Burada yakaladığı başarı onu yurtdışına taşıdı ve oyunculuğu ile tüm dünyada tanınmaya başladı. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Ortadoğu’da, Latin Amerika’da ve Asya ülkelerinde reyting rekorları kıran Elif dizisi Türkiye’de de popüler diziler arasında yer aldı.  

Ardından LC Waikiki Endonezya reklam filmlerinin yüzü oldu. 2017 yılında ilk kez Cinayet-i Aşk sinema filminde Selim karakteri ile boy gösterdi. 2018 yılında Adı Zehra dizisinde Genco Yaman rolü ile geniş hayran kitlesine sahip oldu. 2019 yılında Kim daha Mutlu sinema filminde Kemal rolünü canlandırdı.  

2020 yılında P!NÇ, Eser Yenenler Show’ katılan Emre Kıvılcım sempatik tavırları ile beğeni topladı. 2020 yılında 9 Kere Leyla sinema filminde Harun Faruk rolünde oynayan genç oyuncu aynı sene Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı sinema filminde Akıncı Sungur olarak izleyicinin karşısına çıktı.  2021 yılında Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Celâleddin Harezmşah rolüne hayat veren  Emre Kıvılcım dizi ve film çalışmalarını sürdürmektedir.

Emre Kıvılcım sevgilisi, eşi, evli mi?

Emre Kıvılcım Gülçin Tunçok ve Emre Kıvılcım Cemre Melis Çınar ile sevgili oldu mu? Emre Kıvılcım sevgilisi hakkında güncel bilgi yoktur. Söz konusu kendisi bekar ve evli değildir. Cemre Melis Çınar ve Gülçin Tunçok rol arkadaşlarıdır.

Emre Kıvılcım boy kilo yaş?

Emre Kıvılcım boyu 1.82 cm kilosu 78 kg burcu ise Başak.

Emre Kıvılcım dizileri ve filmleri

Emre Kıvılcım hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler ve filmler aşağıda listelenmektedir.

  • 2021 Bozkır Arslanı Celaleddin (Celâleddin Harezmşah)
  • 2020 9 Kere Leyla Harun Faruk (Film)
  • 2020 Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı (Akıncı Sungur)
  • 2019 Kim Daha Mutlu? (Hakan Haksun)
  • 2018 Adı: Zehra (Genco Yaman)
  • 2017 Elif (Selim Emiroğlu)
  • 2017 Cinayet-i Aşk (Selim)
  • 2014 Zeytinyağlı Yiyemem Aman

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!