GÜNCEL

Mehtap Algül kaç yaşında, sevgilisi, estetiksiz hali, boyu?

Mehtap Algül yaş, kaç yaşında, sevgilisi, estetiksiz hali? Mehtap Algül kimdir kaç yaşında nereli? Mehtap Algül babası kim? Mehtap Algül Sefo? Mehtap Algül Berk Keklik sevgili mi? Mehtap Algül hayatı hakkında merak edilenler biyografisi haberimizin detayında sizlerle birlikte olacak!

Mehtap Algül kimdir, kaç yaşında, nereli?

Mehtap Algül internet ünlüsü, ınfluencer, marka yöneticisi, sosyal medya fenomeni, youtuber ve aynı zamanda dijital içerik üreticisidir. 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Video içerikleri kadar, eski hali, estetiksiz hali ve sevgilisi ile her zaman gündemden düşmeyen isim oldu.  

Mehtap Algül hayatı ve biyografisi

Mehtap Algül ön ismi ile Mehtap Naz Algül 1989 yılında sanatın ve kültürün başkenti İstanbul’da dünyaya geldi. Öğrenimine İstanbul’da başlayan güzel fenomen liseyi tamamladıktan sonra, lisans eğitimine İstanbul Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamladı ve mezun oldu. Sonrasında Pazarlama ve Marka Yönetimi alanında da öğrenim gördü doktorasını tamamladı. 

Mehtap Algül profesyonel iş hayatına ilk kez Sosyal Medya Direktörü olarak badım attı. Daha sonra Taktiksel şirket idaresi, İhracat Genel Müdürlüğü, Uluslararası Projelerde ve plan koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Mehtap Algül Türkiye’de ve tüm dünyada youtube video içerikleri ile tanınmaya başladı.

Sosyal medyada sanatçı Reymen ile paylaşımlar yaptı. Sosyal medya camiasında olduğu kadar özel hayatı ile de gündeme geldi. Bir dönem dizi ve sinema oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı iddia edildi. Mehtap Algül Sefo ve ardından güzel fenomen Mehtap Algül Berk Keklik sevgili mi soruları ile de gündeme gelen isimler arasında yer aldı. Mehtap Algül damak zevkine düşkün ve yemek yemeyi sevmektedir. Gaziantep’te yediği yemekler nedeni ile aynı gün 3 kilo aldığını açıklamıştır. Mehtap Algül ayrıca Berk Keklik, Reynmen, Oğuzhan Uğur  gibi fenomenlerle çektiği videolarla bilinmektedir.

Mehtap Algül ne iş yapıyor?

Mehtap Algül Bahşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi BAU NEXT’in yöneticiliğini yapmaktadır.

Mehtap Algül boy kilo ve hangi burç?

Mehtap Algül boyu 1.69 cm kilosu 54 kg ve burcu Oğlak.

Mehtap Algül sevgilisi?

Mehtap Algül Uraz Kaygılaroğlu, Sefo ve Berk Keklik ile isimleri anılmıştır. Ancak Sefo ve Berk Keklik ile sevgili olup olmadıkları ise bilinmiyor. Mehtap Algül Berk Keklik sevgili mi? Bu sorunun yanıtı bilinmiyor.

Mehtap Algül eski hali?

Mehtap Algül eski hali oldukça sıradan iken ekranlarda yer almasının ardından parmak ısırtan değişimini görmek mümkündür. Mehtap Algül eski hali ile yeni hali arasındaki farklılıkları kuşkusuz estetik operasyonlar ortaya çıkarmaktadır. Bu da Mehtap Algül estetiksiz hali ile ilgili sorguları tetikliyor.

Mehtap Algül eski estetiksiz hali
Mehtap Algül estetiksiz hali

Mehtap Algül estetiksiz hali?

Mehtap Algül estetiksiz hali ise yukarıda bahsettiğimiz gibi, öncelikle göze ilk çarpan yayvan ve burun delikleri ile burun kanatları büyük burun ameliyatı yaptırdığı. Ardından kaş kaldırma, göz kapağı, yüz gerdirme, badem göz ve botoks ya da dudak dolgusu ise diğer operasyonlar arasında olduğu tahmin ediliyor. Zaten güzel fenomen güzelliğe ve estetiğe karşı olmadığını belirtmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!