GÜNCEL

Berika Demir neden ayrıldı, nişanlısı, estetiksiz hali, sevgilisi?

Berika Demir kimdir, nereli, nişanlısı, kaç yaşında, annesi, boyu, kilosu ve burcu ne? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri? Berika Demir neden ayrıldı, estetiksiz hali? Berika Demir ne doktoru, hangi hastanede, randevu al? Ayrıca Berika Demir nerede çalışıyor, kaç doğumlu gibi sorularda araştırılıyor. İşte Berika Demir hayatına ilişkin bilgiler.

Berika Demir kimdir, kaç yaşında, nereli?

Berika Demir hem fenomen, hem tıp doktoru hem de model ve mankendir. Ön simi ile Şeyda Berika Demir 24 Şubat 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Memleketi baba tarafından Samsunludur. Şeyda Dr. Berika Demir sosyal medya hesapları aracılığı ile üniversiteye hazırlanan öğrencilerin motivasyonu için paylaştığı videolarla ünlendi. Bir dönem Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programına katılıp ilk sorularda yarışmadan çekilmesi ile de gündeme gelmiştir.  

Berika Demir hayatı ve biyografisi

Berika Demir 24 Şubat 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesi ev hanımı ve babası müdürdür. Veronika İlayda Demir isminde  bir de kız kardeşi var. Öğrenimine İstanbul’da başlayan fenomen liseyi tamamladıktan sonra üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp fakültesinde bitirdi ve mezun oldu.

Berika Demir popüler kimliğine doktorluk yaparak adım attı. Kadın Hastalıkları ve Doğum üzerine eğitim aldı. İstanbul’da çeşitli hastanelerde görev adlı. Youtube kanalı üzerinden üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için paylaştığı videolarla büyük bir şöhret yakaladı. Televizyon ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programına katıldı. Bu yarışmada çok erken pes etti ve elendi. Özel hayatında nişan yapması ve nişanını atması ile de gündem oldu. Ayrıca estetiksiz hali ile de epeyce gündemde kaldı.

Berika Demir basında 50 öğrencinin eğitim masraflarını da karşıladı. Masal Şatosu adlı çocuk projesinde yer aldı.

Berika Demir nişanlısı?

Berika Demir nişanlısı Ali Osman Apaydın’dı. Fakat ilişkileri sona erdi.

Berika Demir neden ayrıldı?

Berika Demir neden ayrıldı? 21 Mart 2021 tarihinde Ali Osman Apaydın ile nişanlandı. Fakat nişanını bozdu. Ayrılma gerekçesi ise sır gibi saklandı. Tarafların neden evlilik yolunda adım atmadığı bilinmiyor.

Berika Demir estetiksiz

Dr. Berika Demir estetiksiz?

Dr. Berika Demir estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirmiştir. Evrim geçirdiğini iddia edenlerde var. Burun estetiği ve birden fazla estetik işlem, botoks, kaş kaldırma ve slikon ilk başlarda göze çarpan işlemler olarak görülmektedir.  

Berika Demirboy kilo ve hangi burç?

Berika Demir boyu 1.66 cm kilosu 48 kg burcu Balık.

Berika Demir neden ayrıldı

Berika Demir sevgilisi?

Berika Demir Ali Osman Apaydın ile nişanlandı. Ancak sonrasında sevgilisi ile hiç gündeme gelmedi.

Berika Demir annesi?

Berika Demir annesi Şeyda Demir’dir.

Dr. Berika Demir ne doktoru?

Dr. Berika Demir Jinekolog Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanıdır.

Berika Demir hangi hastanede?

Dr. Berika Demir İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır. Dr. Berika Demir’den randevu alabilirsiniz. İletişim için Instagram hesabını tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!