GÜNCEL

Burak Elmas

Burak Elmas kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, kiminle evli, eşi kim? Burak Elmas serveti ne kadar, mal varlığı, şirketleri, ne iş yapar? Burak Elmas kimin damadı, kayınpederi kim, kimin oğlu? Burak Elmas hayatı, vikipedi, wikipedia ve biyografi bilgileri.

Burak Elmas kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, kiminle evli, eşi kim?

Burak Elmas 19 Mart 1974 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibarı ile 47 yıl yaşındadır. Memleketi aslen Giresun’dur.  Öğrenimine İstanbul’da başlayan Burak Elmas Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra Amerika’da University of Denver’da Finans ve Pazarlama alanında eğitim aldı.

Burak Elmas eşi Yelda Süren Elmas’tır.  Bu evliliklerinden 2 çocukları dünyaya gelmiştir.

Burak Elmas boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Burak Elmas serveti ne kadar, mal varlığı, şirketleri, ne iş yapar?

Burak elmas iş hayatına bakıldığında; Özhan Canaydın ile bir dönem futbol şube sorumlusu olarak çalıştı. Sezginler Holding A.Ş., Exel Depolama ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.’ de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. 3 dönem Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Galatasaray Başkanlığı adaylığı için 2017 yılında ismi duyulmaya başladı.

Burak Elmas kimin damadı, kayınpederi kim, kimin oğlu?

Burak Elmas eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren’ in damadıdır. Bunun yanında iş adamı Sezgin Elmas’ın ise oğludur.

Burak Elmas’ın ekibinde kimler var?

“Asaf Savaş Akat, Polat Bengiserp, Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç, Turhan Özen, Burçak Zorlu, Köksal Ünlü, Özgür Kaleioğlu, Fatih Birol, Işıtan Gün, Ozan Şener, Elif Uzuner, Özen Kuzu, Mehmet Şenol, A. Serhat Demirel” bulunmaktadır. Burak Elmas 2021 yılında Galatasaray Başkanı oldu.

Saygın işadamı Burak Elmas boyu 1.82 cm kilosu 84 burcu Boğa. Ssyal çevresinde, iş dünyasında ve spor camiasında cömert ve mütevazi karakteri ile tanınmaktadır.

Burak Elmas instagram hesabı için tıklayın. Daha fazla biyografi okumak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!