GÜNCEL

Funda Aksu

Funda Aksu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Funda Aksu kimdir, nerelidir, yaşı, boyu, kilosu, burcu, kaç yaşında, instagram? Funda Aksu ne iş yapıyor? Funda Aksu Mehmet Ali Erbil sevgilisi mi? Funda Aksu hayatı ve biyografi detayları sizlerle

Funda Aksu hayatı ve biyografisi

Funda Aksu 1989 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitim hayatına İzmir’de başladı. Funda Aksu aslen Trabzonludur. İzmirli iş kadını Funda Aksu  İzmir’de yaşamını sürdürmektedir.  Taşımacılık sektöründe VİP taşımacılığı hizmet i sunmaktadır. 64 yaşında olan Mehmet Ali Erbil sevgilisi Funda Aksu ile yaş farkı 34’tür.

Funda Aksu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Funda Aksu boy kilo yaş, hangi burç?

Funda Aksu boyu 1.73 cm kilosu 54 kg burcu Oğlak.

Funda Aksu Mehmet Ali Erbil ilişkisi doğru mu? Sevgilisi kim?

Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabında profil fotoğrafına Funda Aksu’nun da fotoğrafının bulunduğu fotoğrafı profil resmi yaparak aşk haberlerini doğrulayarak bu ilişkiye ışık yakmıştır.

Funda Aksu ne iş yapar ve mesleği?

Funda Aksu’nun model ve mankenlik yaptığının bilgisi bulunmakta olup, aynı zamanda VİP taşımacılık alanında faaliyet gösterdiği belirtilmektedir.

Funda Aksu Oğuzhan Özyakup mesajlarını ifşa eden kişi mi?

Mehmet Ali Erbil’in yeni sevgilisi olduğu öne sürülen Funda Aksu bir dönem Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup’un mesajlarını ifşa etmesi ile gündeme geldiği iddia edilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!