GÜNCEL

Emre Uzunboy

Emre Uzunboy kimdir, nereli, kaç yaşında?

Emre Uzunboy kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, dizileri, sevgilisi, hakkında bilgi, hayatı ve biyografi bilgileri. Ünlü fenomen Emre Uzunboy 2021 yılı itibarı ile 18 yaşındadır. Memleketi aslen Trabzon olan Emre Uzunboy ne zaman doğdu, nerede yaşıyor, diye merak edenler için İstanbul’da doğdu ve günümüzde yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

Emre Uzunboy hayatı ve biyografisi

Emre Uzunboy influencer, tiktoker, youtuber sosyal medya fenomeni ve video içeriği üreticisidir. 2015 yılında başladığı sanal yolculuğunu altı yl sonra zirveye taşıyan Emre Uzunboy sosyal medya hesaplarını doğal anlatımı ve pozları ile aktif kullanan bir fenomendir.

Emre Uzunboy kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi Emre Uzunboy boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Emre Uzunboy 2003 yılında İstanbul’da doğmuştur. Gerçek adı aslında Emre Murat Uzunboy’dur. Emre ismini annesi ve Murat ismini de babası istediği için adı Emre Murat Uzunboy olmuştur. Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Emre Uzunboy’un ilk durağı Dr. Refik Saydam Ortaokulu oldu. Ortaokuldan mezun olduktan sonra liseye başlayan genç ve yetenekli fenomen eşit ağırlık bölümündedir. Üniversite okumak isteyen Emre Uzunboy Radyo, Sinema ve Televizyon Yayıncılığı bölümünde kariyer planları yapmaktadır.

Emre Uzunboy 2015 yılında fenomen olmaya başladı. Kısa sürede içerikleri ile ciddi bir hedef kitlesine sahip oldu. En yakın arkadaşı Can ile beraber skeçler yazan Emre Uzunboy oyunculuk da yapmaktadır.

En büyük destekçileri arasında anne ve babasının olduğunu ifade eden Emre Uzunboy boş zamanlarında ve kendisini yalnız hissettiğinde arkadaşları ile görüşmekte ve keyifli sohbetler gerçekleştirmektedir. Belirgin özellikleri arasından birisi de her gece uyumadan tüm ailesine iyi geceler öpücüğü vermesidir. Yemek ve damak zevki olarak özellikle sebze ve sebze ağırlıklı yemeklerin hiç birini sevmeyen genç fenomen kitap okumayı ve seyahat etmekten hoşlanmaktadır.

Emre Uzunboy arkadaşları kimlerdir?

Emre Uzunboy arkadaşları; Can, The Jantas, Anıl Şipak, Berkcan Güven, Sina Kurt, Yangers ve Anıl Şipal’dır. Emre Uzunboy arkadaşı Can ile bir süreliğine küs kalmıştır. Ardından barışmışlardır.

Emre Uzunboy kaçıncı sınıf, hangi lisede, hangi okulda okuyor?

Emre Uzunboy videolarında ve fotoğraflarında, diğer platform ve uygulamalar üzerinden paylaştığı video içerikleri dışında eğiti hayatı ile de oldukça odak konusu olmuştur. Yüz binlerce takipçisinin eğitim hayatını mercek altına aldığı Emre Uzunboy Dr. Refik Saydam Ortaokulu mezunudur. Günümüzde lise öğrencisi olup, üniversiteye hazırlanmaktadır. Üniversitede okumak istediği bölüm ise medya alanında Radyo, Sinema ve Televizyon Yayıncılığı bölümüdür.

Emre Uzunboy boy kilo, hangi burç, yaşı?

Youtube, instagram ve diğer sosyal medya kanalları üzerinden elde ettiği başarı ile ön plana çıkan Emre Uzunboy boyu 1.73 cm kilosu 68 kg ve burcu Boğa’dır.

Emre Uzunboy sevgilisi var mı?

Fenomen kimliği, yarattığı zengin video içerikleri ile adını duyuran Emre Uzunboy sevgilisi hakkında kapsamlı ve somut bilgiler yer almamaktadır. Video içerikleri, skeç yazımı, oyunculuk ve üniversite kariyerini tamamlama gibi hedefleri olan başarılı fenomenin sevgilisine ilişkin bilgileri yakın dönemde güncel olarak yer vereceğiz.

Emre Uzunboy Aşk Yeniden, Yasak Elma dizilerinde rol aldı mı?

Vlog videoları ve reels videoları ile son zamanlarda adını duyuran Emre Uzunboy 2015 yılında kameraların karşısına ilk kez geçerek ilk ekran deneyimini Aşk Yeniden isimli dizi filmi ile gerçekleştirdi. 2019 yılında Yasak Elma dizisinde rol alan Emre Uzunboy bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir

Emre Uzunboy dizileri, hangi dizilerde oynadı?

  • 2019 Yasak Elma
  • 2015 Aşk Yeniden

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!