GÜNCEL

Özkan Sağın

Özkan Sağın kimdir, kaç yaşında, nereli?

Özkan Sağın kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, şarkıları, dizileri, filmleri, özel hayatı, sevgilisi? Kısaca Özkan Sağın kimdir biyografisi, hayatı vikipedi detayları sizlerle birlikte olacak?

Özkan Sağın hayatı ve biyografisi

Özkan Sağın 6 Mayıs 1998 tarihinde İzmir Konak’ta dünyaya gelmiştir. Memleketi aslen Kütahya’dır. Fenomen kimliğinin yanı sıra şarkıcı, oyuncu ve tiktoker olan Özkan Sağın 23 yaşındadır.

Özkan Sağın boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Öğrenimine doğup büyüdüğü İzmir’de başlayan genç fenomen ilk okulu Mimar Sinan Okulu’nda okudu. Ardından İzmir Bornova Çimentaş Anadolu Lisesi’ni tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine İzmir Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Film Tasarım Bölümü’nde sürdürdü.  Babası çay ocağı işletmekte, emekli olup ayrıca bir ablası bulunmaktadır.

Özkan Sağın ilk etapta sosyal medyada yıldızı parladı. Kısa süre içinde tanındıktan sonra tiyatro eğitimi aldı ve şarkılar seslendirdi.  İlk sahne aldığı tiyatro oyunları arasında Şiir ve Tirat tiyatro oyunları yer almaktadır.  

Özkan Sağın kameraların karşısına ilk kez dizi oyuncusu olarak 2013 yılında Medcezir dizisinde adım attı.  2020 yılında Seksenler dizinde öğrenci rolü ile yer aldı. 2021 yılında Kolej Rüyası dizinde oynadı. Bunun dışında Muharrem Bey İçin Güzel Bir Gün, Ali Harikalar Diyarında ve Salgın gibi projelerde yer almıştır. Genç oyuncu ve fenomen 2021 yılında ilk kez Hep Yek 4 sinema filminde oynadı. Dizi ve sinema film çalışmalarının yanında Melik Evren- Sarı Gelin (cover) ve Demet Şan – Sen Aslında video müzik kliplerinde de rol aldı.  

Özkan Sağın’ın enlerine gelecek olursak; en sevdiği renk hardal sarısı ve yeşili. En sevdiği şehir İzmir. En sevdiği yemek makarna. En sevdiği film ise Bir Zamanlar Anadolu sinema filmi.

Özkan Sağın boy kilo yaş ve burcu?

Özkan Sağın boyu 1.68 cm kilosu 62 kg ve burcu Boğa. Göz rengi ise kahverengidir.

Özkan Sağın sevgilisi kim?

Özkan Sağın sevgilisi, aşk hayatı ve özel hayatına dair detaylar kısa süre içinde güncellenecektir. İnstagram hesabı için tıklayın.

Özkan Sağın dizileri ve filmleri

  • 2021 Hep Yek 4
  • 2021 Kolej Rüyası
  • 2020 Seksenler
  • 2013 Medcezir
  • Muharrem Bey İçin Güzel Bir Gün
  • Ali Harikalar Diyarında
  • Salgın

Özkan Sağın tiyatro oyunları

  • Şiir
  • Tirat

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!