GÜNCEL

Zehra Küçük kimdir?

Zehra Küçük kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

NTV ekranlarının başarılı ve güzel spikerlerinden Zehra Küçük biyografisi, boyu, kaç yaşında, evli mi gibi sorular izleyici tarafından merak ediliyor. NTV spikerleri kadrosuna 2018 yılında dahil olan Zehra Küçük hayatı, kariyer yolculuğu biyografi bölümümüzde sizlerle olacak.

Zehra Küçük hayatı ve biyografisi

Televizyon spikeri Zehra Küçük 1986 yılına İzmir’de dünyaya geldi.  Memleketi aslen Rize’dir. Eğitim hayatı ve çocukluk dönemleri İzmir’de geçti. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni kazandı ve bu bölümden başarı ile mezun oldu. Televizyonculuk kariyerine 2010 yılında dönemin popüler haber kanalı SKY TÜRK’te başlayan Zehra Küçük kanalda 1 yıl süreyle çalıştıktan sonra 2011 yılında uzun soluklu olarak çalışacağı 360 TV kanalında görev almaya başladı. Zehra Küçük 360 TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Günaydın Türkiyem” programını ve hafta içi ana haber bültenini sundu. 2018 yılında bu kez 24 TV haber kanalına geçti. Burada 1 yıl gibi görev aldıktan sonra 2018 yılının sonlarına doğru NTV ekranlarına transfer oldu. 24 TV ekranlarında “Gece Raporu” ve “Moderatör Gece” ile hafta sonu ana haber bültenlerini sundu. 2019 yılında NTV ekranlarında “hafta içi gece haberleri” ve “hafta sonu gün içi” haberlerini sunmaya başladı.

Zehra Küçük boyu, kilosu, burcu, yaşı?

Zehra Küçük boyu 1.74 cm kilosu 56 kg burcu doğum tarihi tam olarak gün ay olarak bilinmediğinden yanıtı yoktur ancak yaşı 32.

Zehra Küçük evli mi? Sevgilisi kim?

Sunucu ve spiker Zehra Küçük TRT Haber ekranlarında “Sıcak Nokta” programını sunan meslektaşı Osman Küçükdalak ile nişanlıdır.

Zehra Küçük fotoğrafları

Zehra Küçük fotoğrafları aşağıda yer almaktadır.

Zehra Küçük instagram hesabı

Zehra Küçük instagram hesabı için tıklayın.

Zehra Küçük Çalıştığı TV kanalları

Zehra Küçük görev aldığı TV kanalları ve sunduğu programlar listesi aşağıda sıralanmıştır.

  • 2018 – 2019 NTV Hafta İçi ve Gece Haber Bülteni Spikeri
  • 2017 – 2018 24 TV Gece Raporu ve Moderatör
  • 2011 – 2017 360 TV Ana Haber Spikeri
  • 2011 – 2017 360 TV Günaydın Türkiyem Programı Spikeri
  • 2010 – 2011 SKY TÜRK Haber Kanalı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!