GÜNCEL

Yağmur Özkavak

Yağmur Özkavak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yağmur Özkavak kimdir, boyu, kilosu, kaç yaşında, nereli ve hangi burç? Yağmur Özkavak telefon numarası, hangi takımlı, mesleği ne, nerede okuyor, nerede oturuyor hangi şehirde yaşıyor, annesinin adı? Yağmur Özkavak sevgilisi var mı? Yağmur Özkavak tik tok videoları, ne kadar kazanıyor? Daha önce O Ses Türkiye yarışması, Kim Milyoner Olmak İster ve Güven Bana gibi çeşitli yarışma programlarına katıldı mı? Yağmur Özkavak oynadığı diziler ve filmler, şaka videoları?  Yağmur Özkavak hakkında bilgi,  kısaca hayatı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.  

Yağmur Özkavak hayatı ve biyografisi

Yağmur Özkavak 24 Mayıs 2000 yılında Ankara’da doğmuştur. Annesi ve babası ayrı ve boşanarak 17 yıllık evliliklerini 6 yıl önce sonlandırmıştır. Yağmur Özkavak günümüzde babası ile görüşmemektedir.  Ailenin tek kız çocuğu olan Yağmur Özkavak’ın iki ismi vardır. Yağmur Sena Özkavak ismine sahip olan genç fenomen daha çok Sena adını kullanmaktadır.  

Yağmur Özkavak boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

21 yaşında olan Yağmur Sena Özkavak, öğrenimine doğduğu ve büyüdüğü Ankara’da başladı. Doğa Koleji’nde eğitim gören Yağmur Özkavak memleketi aslen Ankaralıdır.

Yağmur Özkavak annesinin kanalı ve annesinin adı Filiz Arığ’dır. Yağmur Özkavak Güven Bana yarışmasına katılan isimler arasındadır. Yarışmadan kazandığı para ile anneannesinin mezarını yaptıracağını açıklamıştır. Bu durum pek çok takipçisi tarafından takdir edildi.  

Yağmur Özkavak hakkında diğer önemli detaylar ise şöyle;  Yağmur Özkavak kararsız bir insan olduğu için bu yönünü pek sevememektedir. Çocukluktan beri özellikle yanaklarının sıkılmasından hiç haz etmemektedir. Saçları kıvırcık olan Yağmur Özkavak, geçmişte oyuncu Merve Boluğur’un fan sayfasını açmıştır. En sevdiği TV dizisi Küçük Sırlar dizisi olan Yağmur Özkavak hiç kırmızı et tüketmediğini açıklamıştır. En sevdiği spor dalları arasonda; futbol, voleybol ve basketbol yer almaktadır.

Yağmur Özkavak halen yaşamını başkent Ankara’da sürdürmektedir.

Yağmur Özkavak boy kilo yaş ve hangi burç?

Yağmur Özkavak boyu 1.65 cm kilosu 53 kg ve burcu İkizler.

Yağmur Özkavak sevgilisi kim?

Yağmur Özkavak sevgilisi ve özel yaşamı ile gündemde yer almamıştır.

Yağmur Özkavak dileri ve filmleri

Yağmur Özkavak oyunculuk ile ilgilenmekte ancak henüz rol aldığı bir diz film projesi yoktur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!