GÜNCEL

Türkü Akbayram

Türkü Akbayram kimdir, kaç yaşında?

Türkü Akbayram kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Türkü Akbayram kimin kızı, kiminle evli, eşi? Türkü Akbayram boşandı ve ayrıldı mı? Türkü Akbayram boyu, kilosu ve burcu, doğum tarihi? Edip Akbayram’ın kızı Türkü Akbayram eşi Serdar Çınar ne iş yapıyor? Türkü Akbayram kısaca hayatı, boy kilo yaş, vikipedi ve biyografi detayları.

Türkü Akbayram hayatı ve biyografisi

Müzisyen Türkü Akbayram 21 Kasım 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Annesinin adı Ayten Akbayram ve babasının adı Edip Akbayram’dır. Edip Akbayram’ın kızı olan Türkü Akbayram’ın memleketi aslen Gaziantep’tir. 2021 yılı baz alındığında 35 yaşındadır.  

Türkü Akbayram kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, eşi

Eğitim hayatına İstanbul’da adım atan Türkü Akbayram’ın çocukluk yılları İstanbul’da geçti. Liseyi bitirdikten  sonra üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano Bölümünde sürdürdü.

Babasının müzisyen olmasından dolayı müzik ve notalarla büyüyen Türkü Akbayram ilk kez babası Edip Akbayram’a vokalistlik yaptı. 2018 yılında Hiçbiri isimli müzik çalışmasıni müzikseverlerle buluşturdu. 2019 yılında Yiğidim Aslanım, 2020 yılında Mavi Liman, Sarı Gelin ve Boşu Boşuna, 2021 yılında ise Dido ve Nefesim Nefesine şarkıları ile ciddi bir kitleye sahip oldu.

Türkü Akbayram eşi kim? Türkü Akbayram boşandı mı?

Türkü Akbayram 2013 yılında Serdar Çınar ile İstanbul’da sanat camiasından ünlü simaların da yer aldığı şık bir düğünle Adile Sultan Sarayı’nda evlendi. Türkü Akbayram ve Serdar Çınar’ın 6 yıl sonra 2019 doğumlu Lavin ismini verdikleri bir kız çocukları oldu. Çiftin evlilikleri devam etmektedir.

2021 yılında Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programına katılan Türkü Akbayram şarkıları ile büyüledi.  

Türkü Akbayram boyu, kilosu ve burcu?

Türkü Akbayram boyu 1.68 cm kilosu 60 kg ve burcu Akrep.

Türkü Akbayram şarkıları

  • 2021 Nefesim Nefesine
  • 2021 Dido
  • 2020 Boşu Boşuna
  • 2020 Mavi Liman
  • 2020 Sarı Gelin
  • 2019 Yiğidim Aslanım
  • 2018 Hiçbiri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!