GÜNCEL

Tuğkan Gönültaş

Tuğkan Gönültaş kimdir, nereli, kaç yaşında, nerede yaşıyor?

Tuğkan Gönültaş kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne zaman doğdu, nerede oturuyor, evi nerede? Tuğkan Gönültaş boy kilo yaş, göz rengi ve burcu? Tuğkan Gönültaş sevgilisi kim? Tuğkan Gönültaş ajans telefon numarası? Tuğkan Gönültaş hangi üniversite mezunu, ne mezunu, hangi takımlı? Tuğkan Elraenn Gönültaş ne kadar kazanıyor, kaç TL kazanıyor, aylık kazancı nedir? Tuğkan Gönültaş hakkında bilgiler, hayatı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle. 

Tuğkan Gönültaş hayatı ve biyografisi

Tuğkan Gönültaş sosyal medya da tanınan adı ile Elraenn 27 Aralık 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Tuğkan Gönültaş memleketi aslen Ağrı ilimizdir.

Tüm dünyada popüler uygulamalar arasında yer alan Twitch uygulaması üzerinden gerçekleştirdiği yayınlarla yıldızı parladı. YouTuber ve Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş (Elraenn) internet dünyasında ve sosyal medya kanallarında ilk defa Twitch üzerinden Elraenn ismini kullanarak tanındı. Tuğkan Gönültaş sanal dünyada kariyerini ilk kez yayın hayatına adım attı. Twitchplatformunda  Mount & Blade oyunları ile ün kazandı.  

Tuğkan Gönültaş Elraenn kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi Tuğkan Gönültaş Elraenn boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Tuğkan Gönültaş 1999 senesinden beri bilgisayar oyunları oynamaktadır. İlk oyunu Ultima Online’dir.  20 yılı aşkın süredir oyun dünyası ile iç içe olan Tuğkan Gönültaş katıldığı noobstar yarışması ile şöhret basamaklarını tırmandı.  Streamer ve Youtuber Tuğkan Gönültaş Karınca Çiftliğim youtube kanalını sahibidir.  Başta Twitter, Twitch, instagram ve youtube olmak üzere milyonlarca takipçi ve beğeniye sahiptir. Tuğkan Gönültaş  JTG TV’nin Noobstar yarışması ve  JTG’nin House of Gamers yarışmasına katıldıktan sonra hayatı değişmeye başladı.  

Twitch kanalında samimi üslubu ve sıcak tavırlarıyla dikkat çeken Tuğkan Elraenn Gönültaş çocukken yılları egzotik hayvanlara ilgi duymaya başladı. Youtube hesabında egzotik hayvanlarla ilgili videolar çeken Tuğkan Gönültaş  JTG’ye katılan isimler arasındadır. Tuğkan Elraenn Gönültaş GTA 5 role play ile ülkemizde ve dünyada en çok izlenen yayıncılar arasındadır.  

Tuğkan Gönültaş videolarına karınca videoları çekerek başladı.  Ardından Youtube kanalı Karınca Çiftliğim platformunda farklı egzotik hayvanları konu edinen videolar yayınlamaya başladı.  Yasal CITES belgesine sahip olan yayıncı ve youtuber tehlikeli olmayan canlıları besleyen videolar yayınlamaktadır. Video içeriklerinde bitki akvaryumu, deniz akvaryumu konseptlerinde piton, çiyan kurbağa, yılan türleri ve tarantula gibi hayvanları besleyen Tuğkan Gönültaş takipçileri tarafından ilgi odağı haline gelmiştir.  Hayvanlarını beslerken hayvanlarla kurduğu diyaloglar iyi bir hayvan sever olduğunun kanıtı niteliğindedir. Tuğkan Gönültaş sürüngen ve egzotik hayvan türlerine karşı olan ön yargının azalması videolar üretmektedir. Günümüzde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tuğkan Gönültaş hangi üniversite mezunu, ne mezunu?

Oyun tutkunu ve yayıncı Tuğkan Gönültaş, İstanbul’da eğitim hayatına başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Yeditepe Üniversite Endüstri Ürünleri ve Tasarımı Bölümünde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu.

Eğitimine ilişkin olarak ayrıca Amerika’da yaşamayan ve eğitim alan Tuğkan Gönültaş askerlik için yurda döndükten sonra iş hayatına atıldı ve tekstil dünyasında kendi markası olan Eightborn ile devam etti. Tuğkan Gönültaş eğitimleri arasında tiyatro eğitimi ve oyunculuk eğitimleri de yer almaktadır.

Tuğkan Gönültaş hangi takımlı?

Tuğkan Gönültaş hayvan sevgisi, doğa sevgisi ve oyun tutkunu olarak farklı kimliklerle ön plana çıkmış olsa da hangi takımlı olduğu bilgisine henüz vakıf değiliz.

Tuğkan Gönültaş boy kilo yaş, burcu?

Ünlü fenomen Tuğkan Gönültaş 34 yaşındadır.  Tuğkan Gönültaş boyu 1.89 cm kilosu 101 kg ve burcu Oğlak. Yakışıklı fenomenin göz rengi mavi, uzun saçlarının rengi ise kahverengidir.

Tuğkan Gönültaş oynadığı diziler?

Tuğkan Gönültaş hangi filmlerde oynadı, oynadığı diziler ve filmler takipçilerinin en sık sorduğu sorgular arasında yer almaktadır. Üniversite yıllarından sonra tiyatro ve temel oyunculuk dersleri alan Tuğkan Gönültaş rol aldığı, oyadığı dizi film projesi bulunmamaktadır. Söz konusu uzun saçları, kolunda ve vücudunda bulunan dövmelerle tam bir aktör ve jön havası olsa da Tuğkan Gönültaş oyunculuk yapmamaktadır. Hayatına yayıncı olarak devam etmektedir.

Tuğkan Gönültaş Survivor yarışmasına katıldı mı?

Tuğkan Gönültaş Survivor yarışmacıları arasında yer almamıştır. Gerek ünüler, gerekse gönüllüler takımında medya da ve basında daha önce bu denli bir haber yer almamaktadır.

Tuğkan Gönültaş sevgilisi var mı, kim?

Tuğkan Gönültaş sevgilisi en sık sorulan sorular arasında listenin ilk sorusu olarak yer almış olsa da Elraenn sevgilisi olup olmadığı henüz bilinmemektedir. Söz konusu Tuğkan Gönültaş Elraenn sevgilisi hakkında en güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Tuğkan Gönültaş ne kadar kazanıyor?

 Elraenn kaç TL kazanıyor, aylık kazancı ne kadar? Günümüzde sosyal medya fenomenlerinin özellikle de 1 milyonu aşkın takipçi ve abonesi olan fenomenlerin aylık ortalama 20 bin TL ile 40 bin TL arasında kazandıkları bilinmektedir. Ürün tanıtımı, ürün yerleştirme gibi durumlarda da bu rakam artış gösterebilmektedir. Tuğkan Gönültaş’ın aylık kazancının 20 bin TL üzerinde olduğu ileri sürülmektedir.

Tuğkan Gönültaş  Jahrein kavgası nedir?

Tuğkan Gönültaş  Jahrein kavgası gerçekten yaşanmıştır. Jahrein Twitch yayıncısı Elraenn’in sahte makine robotlar tarafından izlendiğini iddia ederek gerçek takipçi ve izleyicisinin olmadığını dile getirmiştir. Bu nedenle kavgaları sosyal medya camiasına yansımıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!