GÜNCEL

Şevval Şirin

Şevval Şirin kimdir, kaç yaşında nereli?

Şevval Şirin haber spikeri, sunucu ve muhabirdir. 1996 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 2021 yılı itibari ile 25 yaşındadır. Ünlüler ve sahte ilaç ve İstanbul Esenyurt’ta bir okulda taciz iddiaları haberi sonrasında polisler tarafından gözaltına alınması ile tanınmıştır. Günümüzde Kanal D hafta sonu haberlerini sunmaktadır.

Şevval Şirin hayatı ve biyografisi

Şevval Şirin 1996 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Çocukluk yılları doğup büyüdüğü İstanbul’da geçti.  Liseyi Aydın Doğan İletişim Lisesi’nde tamamladı. Ardından üniversite tahsiline İstanbul Beykent Üniversitesi Televizyon Gazeteciliği ve Programcılığı bölümünde sürdürdü ve mezun oldu.  

Şevval Şirin boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Şevval Şirin medya çalışanı olarak mesleğine 2013 yılında CNN Türk kanalında staj yaparak başladı. 2016 yılında Kanal D kanalında muhabirlik yapmaya başladı. 2020 senesinde hazırladığı Ünlüler ve Sahte İlaç haberi ile TGC Genel Sekreter Yardımcısı Hakan Güldağ’dan ödül aldı. Yine aynı sene İstanbul Esenyurt’ta bir okuldaki taciz iddiaları süreci ardından polisler tarafından gözaltına alındı. Bu durum medyada yankı buldu.

Şevval Şirin 2021 tarihinde Kanal D hafta sonu haberlerini sunmaya başladı

Şevval Şirin boy kilo ve hangi burç?

Şevval Şirin boyu 1.66 cm kilosu 56 kg burcu ise Oğlak.

Şevval Şirin evli mi, eşi, sevgilisi kim?

Şevval Şirin sevgilisi, özel ve aşk hayatı internet kaynaklarında bulunmamaktadır. Şevval Şirin evlimi, sevgilisi, aslen nerelidir,  kimdir, yaşı, boyu, biyografi ve vikipedi bilgilerini sizler için hazırladık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!