GÜNCEL

Selvet Su Baş

Selvet Su Baş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Selvet Su Baş kim, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve hangi burç? Erdem Baş eşi Selvet Su Baş açıldı mı, neden açıldı? Tesettür giyimi, oynadığı diziler Seksenler ve Ev Yapımı dizileri ile popüler olan oyuncu Selvet Su Baş hayatı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle beraber olacak.

Selvet Su Baş hayatı ve biyografisi

Selvet Su Baş asıl adı ve soyadı ile Selvet Su Deniz oyuncu Erdem Baş ile 2016 yılında evlenmesi ile Selvet Su Baş soy ismini aldı. İstanbul’da doğan Selvet Su Baş aslen Üsküplü olup öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseyi Mareşal Fevzi Çakmak Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversiteye başladı.

Selvet Su Baş kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, dizileri, eşi

Selvet Su Baş oyunculuk kariyerini ve ilk ekran deneyimini yaşadığı dizi film projesi Seksenler adlı dizi film projesi oldu. Ardından 2020 yılında Ev Yapımı dizisinde Erdem Baş ile birlikte rol aldı.

Selvet Su Baş boy kilo yaş ve burcu?

Selvet Su Baş boyu 1.56 cm kilosu 60 kg burcu Oğlak.

Selvet Su Baş açıldı mı? Selvet Su Baş neden açıldı?

Erdem Baş eşi Selvet Su Baş açıldı ve neden açıldı şeklinde sorular kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasında yer alsa da oyuncu Selvet Su Baş açılmış ve 2020 Ev Yapımı dizisinde de kendisini canlandırmıştır.  

Selvet Su Baş Erdem Baş ne zaman evlendi? Çocukları var mı?

Selvet Su Baş özel hayatında dizi oyuncusu Erdem Baş ile 22 Mayıs 2016 tarihinde birçok ünlünün de aralarında bulunduğu ışıltılı bir gecede evlendi. Bu evliliklerinden dünyaya gelen çocukları olup olmadığı bilinmiyor.

Selvet Su Baş dizileri ve filmleri

  • 2020 Ev Yapımı
  • 2018 Seksenler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!