GÜNCEL

Selinay Yalçın

Selinay Yalçın kimdir, kaç yaşında, nereli?

Selinay Yalçın kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Selinay Yalçın sevgilisi kim? Selinay Yalçın Berkay sevgili mi, ayrıldı mı, neden ayrıldı, aldatma var mı? Selinay Yalçın Emir Sarıcan sevgili mi? Selinay Yalçın Berkay Akman ile barıştı mı? Selinay Yalçın estetiksiz hali, nerede yaşıyor, iletişim bilgileri, telefon numarası, hangi bölüm okuyor ve hangi üniversitede ne okuyor? Selinay Yalçın saçı neden beyaz?  Selinay Yalçın instagram, tiktok ve youtube hesapları? Selinay Yalçın ile Merve Yalçın kardeş mi? Selinay Yalçın hayatı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.

Selinay Yalçın hayatı ve biyografisi

Selinay Yalçın 16 Temmuz 2001 tarihinde İstanbul’da doğdu. 20 yaşında olan güzel fenomen öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseyi bitiridikten sonra üniversite eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya bölümünde sürdürmeye başladı.

Selinay Yalçın kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, sevgilisi

Selinay Yalçın çok yaşlarda ranzadan düştü ve burnu kırıldı. Burun estetiği olduğu bilinmektedir. Günümüzde Yeni Medya okuyan güzel fenomen bir dönem Psikolog olmak istemiştir. İstanbul’da eğitimine ve hayatına devam eden Selinay Yalçın en sevdiği yemek fırında makarna ve en sevdiği renk  turuncu.

Güzel fenomen Selinay Yalçın saçı neden beyaz sorusunun cevabı imaj değil saçların tamamen genetik olmasından kaynaklıdır.

Selinay Yalçın boy kilo yaş ve hangi burç?

Selinay Yalçın boyu 1.68 cm kilosu 53 kg ve burcu Yengeç.

Selinay Yalçın sevgilisi?

Selinay Yalçın darp raporu  aldığı ve kendisine şiddet uygulayan Berkay Akman ile barışmıştır. Bunun yanında Hilal ile küs değil. Selinay Yalçın ve Senamia akraba olup aynı eksende Can Günaydın da kendisinin akrabasıdır.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!