GÜNCEL

Şebnem Uygun

Şebnem Uygun BBG kimdir, kaç yaşında, nereli?

Şebnem Uygun kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve hangi burç? Şebnem Ceylan BBG yarışması ile ünlendi. 2001 yılında ilk kez ekrana gelen BBG Evi dördüncü sezonunda yarıştı. Şebnem Uygun hayatı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.  

Şebnem Uygun hayatı ve biyografisi

Şebnem Uygun yani gerçek soyadı ile Şebnem Ceylan 1980 yılında İstanbul’da dört çocuklu bir ailede doğmuştur.  Öğrenimine İstanbul’da başlayan Şebnem Uygun liseyi tamamladıktan sonra üniversite hayatına Eskişehir Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümünde devam etti.

Şebnem Ceylan BBG boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Şebnem Uygun en büyük çıkışını BBG Biri Bizi Gözetliyor yarışma programı ile gerçekleştirdi ve yarışmacı olarak dördüncü sezonda yarıştı. Şebnem Ceylan BBG Biri Bizi Gözetliyor yarışma programı 09 Şebnem olarak hatırlanmaktadır.

Şebnem Uygun boy kilo yaş ve burcu?

Şebnem Uygun boyu, kilosu, burcu eklenecektir.  

Şebnem Uygun evli mi, son hali, kiminle evli?

Şebnem Uygun Türkiye ve tüm dünyada fenomen olan Kurtalar Vadisi dizisi ile tanınan Memati rolünü canlandıran oyuncu Gürkan Uygun ile 26 Nisan 2008 tarihinde İstanbul Caddebostan Rakkas Restoran’da dünya evine girdi.

Şebnem Uygun ve Gürkan Uygun çiftinin 2008 yılında ilk çocukları Mihriban Balım dünyaya geldi. Ardından 2010 yılında Ateş ismini verdikleri bir erkek çocukları dünyaya geldi. Şebnem Uygun Galatasaraylıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!