GÜNCEL

Sabina Pitić

Sabina Pitić kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sabina Pitić  Ailenin Yeni Üyesi Reshad Strik eşi olarak tanınmaya başladı. Sabina Pitić 1 Ocak 1988 senesinde Saraybosna’da doğmuştur. Bugün itibari ile 31 yaşındadır. Mesleği Ekonomit ve CEO olan Sabina Pitić Reshad Strik ile evlidir. Bu evliliklerinden biri kız diğeri oğlan iki çocukları dünyaya gelmiştir.

Sabina Pitić hayatı ve biyografisi

Sabina Pitić 1 Ocak 1988 senesinde Saraybosna’da gözlerini açtı. Çocukluk çağları Gymnasium’da geçti. Öğrenimine Gymnasium’da başladı. Lise tahsilinin ardından Saraybosna Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Fakültesi’ni kazandı ve bu bölümden mezun oldu. Ardından Texas A&M University’de yüksek lisans yaptı ve burada çeşitli eğitim faaliyetlerinde bulundu.

Sabina Pitić eşi

Sabina Pitić 2007 yılında ülkesi Saraybosna’ya dönüş yaptı. Aynı yıllar içinde ünlü oyuncu Reshad Strik ile tanıştı. İş hayatında yıldızı parlayan ve başarı basamaklarını hızlıca tırmanan Sabina Pitić EspyBosnia’nın CEO’su oldu.

Sabina Pitić Reshad Strik eşi ve çocuğu

2010 yılında hayatını ruh ikizi olarak adlandırdığı Reshad Strik ile birleştirdi ve evlendi. Bu evliliklerinden Omar ve Merje isminde 2 çocukları doğdu.

Sabina Pitic eşi Reshad Strik bilindiği üzere 2016 yılında  “Diriliş Ertuğrul” ve “Filinta” dizilerinde rol almıştı. Esas tanınırlılığını TRT Belgesel kanalında yayınlanan Ailenin Yeni Üyesi isimli belgesel filmi ile duyurdu.

Sabina Pitić boy kilo ve hangi burç?

Sabina Pitić boyu 1.65 cm kilosu 60 kg burcu ise  Oğlak. İnstagram hesabı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!