GÜNCEL

Özgür Deniz Cellat36 kaç yaşında, ifşa, sevgilisi, telefon numarası?

cellat36 kimdir, kaç yaşında, telefon numarası, survivor fotoğrafları, Kürt mü, sevgilisi? cellat36 fan yaş kitlesi? Özgür Deniz cellat’ın olarak ortaya çıkan Cellat36 Instagram fotoğrafları ile Z kuşağının gözdesi. Ünlü TikToker TikTok’un babası olarak tanınıyor. Peki, Özgür Deniz kaç yaşında, cellat36 ne iş yapar, Cellat36 nerede yaşıyor? Özgür Deniz Ankara ilimizde mi yaşıyor? Özgür Deniz (cellat36 kimdir) Tiktok cellat36 kimdir, gerçek adı ile Özgür Deniz kimdir, merak ediyorsanız güncellenen hali ile hayatı ve biyografisi haberimizin detayında sizlerle birlikte olacak.

Özgür Deniz Cellat36 kimdir, kaç yaşında, nereli?

Özgür Deniz Cellat36 tiktoker, sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda reklam oyuncusudur. 5 Haziran 1999 yılında Kars’ta 2 çocuklu bir ailede doğdu. 2020 yılında pandemi döneminde yanlışlıkla paylaştığı bir video hayatını değiştirdi. Cellat36 lakabıyla internet ünlüsü oldu. 2023 yılında takipçi sayısı 9 milyona merdiven dayadı. Hem sosyal medyada ünü arttı hem de ünlü markaların reklam yıldızı oldu.

Özgür Deniz Cellat36 hayatı ve biyografisi

Özgür Deniz Cellat36 şöhret olduğu ismi ile 5 Haziran 1999 yılında Kars Sarıkamış’ta 2 çocuklu bir ailede dünyaya geldi. Memleketi aslen Kars Sarıkamış’tır. 15 yaşından beri Ankara’da yalnız yaşmaktadır.

Özgür Deniz Cellat36 bir dönem Eskişehir’de yaşadı. 2 kardeş olan Özgür Deniz Cellat36 ‘nın bir de ablası bulunmaktadır. Babası restoran işiyle uğraşırken annesi ise ev hanımıdır. Özgür Deniz Cellat36 eğitim hayatına ilk etapta Kars’ta ardından Eskişehir’de başladı. 15 yaşında sonra yalnız başına Ankara’da yaşamaya başladı. Liseyi tamamlayan ünlü tiktoker, üniversite için hazırlık çalışmalarını sürdürmektedir.

Özgür Deniz Cellat36 kariyer basamaklarına 2020 yılında tiktok üzerinden yanlışlıkla paylaştığı bir video ile adım attı. Ardından milyonlarca büyük bir hedef kitleye erişti. Tiktok dünyasında baba olarak lanse edilen Özgür Deniz Cellat36 genç kızların sevgilisi ve üstelik takipçilerine kızlarım olarak hitap etmektedir. Özgür Deniz Cellat36 şöhret yolunda adım adım ilerlerken ona oyunculuk yapmanın kapıları da sonuna kadar açıldı.

Özgür Deniz Cellat36 sırası ile Migros, ardından Koton ve hemen sonrasında DİMES isimli markaların reklam filmlerinde boy gösterdi. Sosyal medya fenomeni, tiktoker olmasının yanında oyuncu ve şarkıcıdır.  Özgür Deniz Cellat36 müzik tutkunudur. Bir dönem Ankara’da Sokak sanatçılığı yapmıştır. Çaldığı enstrümanlar arasında bağlama ve gitar yer alıyor.

Özgür Deniz Cellat36 “Özgür bir deniz kızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kızıyım.” sloganı ile  TikTok üzerinden video paylaştı. Cellat kelime anlamı “ölüm cezalarının infazını gerçekleştiren kişi” Cellat36 bileşeni ise Özgür Deniz’in Karslı olması ve Kars plakası ile eşleştirmesidir. Özgür Deniz Cellat36 2021 yılında INFLOW ödülüne layık görüldü.

Özgür Deniz Cellat36 boy kilo ve hangi burç?

Özgür Deniz Cellat36 boyu 1.85 cm kilosu 65 kg ve burcu İkizler.

Özgür Deniz Cellat36 sevgilisi

Özgür Deniz Cellat36 Sevgilisi?

Özgür Deniz Cellat36 sevgilisine gelince bilindiği üzere Cemre Solmaz ve cellat36 2020 yılında sevgili oldu. Fakat Özgür Deniz Cellat ve Cemre Solmaz bilinmeyen nedenlerden ötürü ayrıldı. Günümüzde sevgilisi var mı yok mu bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!