GÜNCEL

Özge Peker

Özge Peker kimdir nerelidir, kaç yaşında?

Özge Peker kimdir nerelidir, kaç yaşında, estetiksiz hali, eski hali, boyu, kilosu ve burcu, hangi üniversite mezunu, ne zaman evlendi, kaç çocuğu var, mesleği ve ne iş yapar? Sedat Peker Özge Peker ile nasıl tanıştı? Sedat Peker Özge Peker yaş farkı kaçtır? Özge Peker hayatı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle.

Özge Peker hayatı ve biyografisi

Özge Peker 1985 doğumludur. 2021 yılı itibarı ile 36 yaşındadır. Mesleği Avukatlık olan Özge Peker’in kızlık soyadı Yılmaz’dır. Özge Peker Sedat Peker’in ikinci eşidir.

Özge Peker kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, mesleği, kaç çocuğu var

Özge Peker 2008 yılında Kandıra Cezaevinde Sedat Peker ile evlendi. 2015 yılında da düğünleri oldu. Gelinliği ünlü modacı merhume Nur Yerlitaş tarafından tasarlandı. Düğün gecesine ünlü simalar akın etti. Gecede en talihsiz olay oyuncu Sümer Tilmaç’ın kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesidir. Özge Peker Sedat Peker’in bu evliliklerinden 2 çocukları bulunmaktadır. Bu çocukların isimleri de Boğaçhan Talha Peker ve Filiz Lina Peker’dir.

Sedat Peker ilk eşi Beyza Peker’den 2001 yılında boşandı. Sedat Peker’in ilk evliliğinden de 2 erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bu doğan çocukların adları ise Serdar Han Peker ve  Celal Han Peker’dir.

Özge Peker Sedat Peker ne zaman evlendi?

Özge Peker ve eşi Sedat Peker ile 2008 yılında Kandıra Cezaevinde evlendi. 2015 yılında ise düğünlerin, yaptılar.

Özge Peker Sedat Peker nasıl tanıştı?

Özge Peker ve eşi Sedat Peker ile Sedat Peker’in Kandıra Cezaevinde yattığı dönemlerde tanıştığı bilinmektedir.

Özge Peker kaç çocuğu var?

Özge Peker ve eşi Sedat Peker evliliklerinden 2 çocukları dünyaya gelmiştir. Çocuklarının adları ise Boğaçhan Talha Peker ve Filiz Lina Peker’dir. Boğaçhan Talha Peker çocuk dizi oyuncusudur ve Diriliş Ertuğrul dizisinde Turalı rolüne hayat vermiştir.

Özge Peker ne iş yapar mesleği?

Özge Yılmaz Peker. Mesleği Avukatlıktır. Avukat olan Özge Peker eşi Sedat Peker’in davalarına da baktığı bilinmektedir.

Özge Peker estetiksiz hali, eski hali?

Özge Peker estetik oldu mu, eski, hali, gençliği ve estetiksiz hali en çok sorgulanan sorgular asında yer alsa da bu konuda net bir şey söylemek güç.

Özge Peker boy kilo burcu, yaşı?

Özge Peker boyu, kilosu ve burcu hakkında bilgiler kısıtlıdır. Bu konuda güvenilir kaynaklardan araştırma yapıldığında güncellenecektir. İnstagram hesabı için tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!