GÜNCEL

Oya Maltepe

Oya Maltepe kimdir, kaç yaşında, nereli?

Oya Maltepe kim, yaşı, fotoğrafları, biyografi bilgileri sıkça sorulan sorgular arasında yerini aldı. Ünlü Gazeteci ve yazar aynı zamanda Jeolog olan Celal Şengör eşi Oya Maltepe 1958 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bugün 63 yaşındadır. Oya Maltepe Celal Şengör ile sade bir nikah töreni ile 1986 yılında evlendi. Çiftin bu evliliklerinden Asım isminde bir erkek evlatları dünyaya geldi.

Oya Maltepe hayatı ve biyografisi

Oya Maltepe 1958 senesinde İstanbul’da doğdu. Çocukluk yılları ve gençliği doğup büyüdüğü İstanbul’da geçti. İlk orta ve lise öğreniminin ardından üniversiteyi tamamladı. 1980’li yıllarda ruh eşi ile tanıştı ve kısa süre sonra bu birliktelik emin adımlarla evliliğe doğru yaklaştı. ATkvimler 1986 tarihini gösterdiğinde Oya Maltepe hayatının en önemli kararını vererek Celal Şengör ile evlendi.

Oya Maltepe fotoğrafları

Oya Maltepe ve Celal Şengör evliliklerinin ardından bir erkek çocukları doğdu ve ismi Asım konuldu. Oya Maltepe ve Celal Şengör evliliğinden sadece Asım Şengör dünyaya gelmiştir. Oya Maltepe evlendikten sonra Oya Maltepe Şengör soyadını almıştır.

Oya Maltepe boy kilo ve hangi burç?

Oya Maltepe boyu, kilosu ve burcu gibi bilgiler yakında güncellenecektir.

Oya Maltepe fotoğrafları

Oya Maltepe kim, Oya Meltepe Celal Şengör işlevlilikleri bunun yanında biyografi bilgilerini derledik. Oya Maltepe’nin medya ve basında internet ortamında fazla fotoğrafı bulunmuyor. Hatta tek fotoğrafı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!