GÜNCEL

Necati Akçay

Necati Akçay kimdir, kaç yaşında, nereli?

Necati Akçay Zeonnn kullanıcı adı ile tanınan sosyal medya fenomenidir. Oyun içerikli Twitch yayınlarıyla yıldızı parladı. 1996 yılında İstanbul’da doğdu. 25 yaşındadır. Memleketi aslen Trabzon’dur.

Necati Akçay hayatı ve biyografisi

Necati Akçay 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu’dur. Eğitim hayatına Trabzon’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine başladı. Zeonnn Necati Akçay e- sporcu, sosyal medya fenomeni ve içerik üreticisidir. Twitch ve Youtube videoları ile izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı.

Necati Akçay Zeonnn boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

2013 yılında Twitch kanalında oyunlar yayınlamaya başladı. Online oyun dünyasının sevilen ismi haline gelen Necati Akçay instagram hesabında da oldukça aktiftir. Bir dönem fazla kiloları ile dikkat çeken Twitch yayıncısı, spor ve uyguladığı diyet listesi sayesinde toplamda 52 kilo vermeyi başarmıştır.  

Enerjik olması, pozitif yönü ve oyun oynamayı çok seven, tutku haline dönüştüren, bunun yanında eğlenmeyi ve spor yapmaktan hoşlanan Necati Akçay aynı zamanda takipçilerine karşı samimi, hırslıdır. Günümüzde İstanbul’da tek başına yaşayan Zeonnn Necati Akçay fiziki olarak babasına benzetilmektedir. Almanya’da düzenlenen Team Bosphorus adlı e- spor oyuncuları takımı ile PubG turnuvasına katıldı. Zeonnn Necati Akçay 2017 yılında Mithrain, wtcN ve Mirliva gibi başarılı yayıncıların yer aldığı turnuvada Türkiye’yi temsil eden isim oldu. Mart 2021 tarihinde Covid-19’a yakalandı. Ancak hızlı atlattı.

Necati Akçay boy kilo ve hangi burç?

Necati Akçay boyu 1.76 cm kilosu 82 kg burcu bilgisine ulaşılamamıştır. Göz rengi kahverengidir ve saç rengi koyu kahverengidir.

Necati Akçay sevgilisi var mı?

Necati Akçay sevgilisi, aşk hayatı hakkında genel bilgilere ulaşılamamıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!