GÜNCEL

Necat Gülseven kimdir?

Necat Gülseven kimdir? Nereli?

Ünlü işadamı, medya patronu Necat Gülseven serveti, şirketleri ve en çok da şarkıcı Ebru Yaşar ile aralarındaki yaş farkı ile merak konusu. Biyografi bölümümüzde Ebru Yaşar eşi Necat Gülseven kaç yaşında? Necat Gülseven ne iş yapar? Hayatı ve biyografisi hakkında bilgiler sunacağız. 

Necat Gülseven hayatı ve biyografisi

Türk ünlü iş adamı ve girişimci Necat Gülseven 1980 yılında Diyarbakır Bismil’de dünyaya geldi. Eğitimine Diyarbakır’da başladı. Daha sonra çeşitli nedenlerden dolayı İstanbul’a geldi. Genç yaşlarda iş hayatına atılan Necat Gülseven ilk olarak Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş.’yi kurdu. Kısa bir süre sonra Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş. Yönetim kurulu başkanı oldu. Türkiye’nin saygın işadamları arasında yer alan Necat Gülseven medyada özellikle de eğitim alanında hayırsever tarzı ile okullar inşa etti. 2013 yılından sonra adı medya da bu kez sevilen sanatçı Ebru Yaşar ile anılmaya başladı. Çiftin uzun süren birliktelikleri bir süre sonra evliliğe dönüştü. 26 Haziran 2015 yılında ünlü işadamı Necat Gülseven şarkıcı Ebru Yaşar ile Marmaris Bozburun’da dünya evine girdi. Ünlü çiftin bu evliliklerinden 14 Şubat 2017 yılında ikiz bebekleri dünyaya geldi. Ebru Yaşar ve Necat Gülseven bebeklerinin adını Ebru Su ve Hasan Poyraz adını verdiler. Günümüzde evlilikleri devam eden çift medyada daha çok iş adamı Necat Gülseven’in eşi Ebru Yaşar için aldığı hediyelerle gündeme gelmektedir. 2019 yılında Necat Gülseven ticari faaliyetlerini genişleterek medyada yerini alarak medya patronu oldu. Türkiye’de bilinen medya kanalları olan Show Radyo, Viva Radyo , TV100 ve Bizimev TV  satın alarak medyada faaliyetlerine başladı.

Necat Gülseven boyu, kilosu ve burcu ne?

Necat Gülseven boyu 1.74 cm kilosu 82 kg Necat Gülseven burcu doğum tarihi net olarak bilinmediği için yanıtsız kalmıştır.

Ebru Yaşar eşi Necat Gülseven kaç yaşında?

Ünlü işadamı ve şarkıcı Ebru Yaşar yaş farkının 3 yıl olduğu bilinmektedir.

Necat Gülseven ne is yapar? Serveti ne kadar?

Medya da en sık sorulardan birisi de Necat Gülseven serveti ve şirketleri olmuştur. Necat Gülseven hem medya patronu hem de girişimci işadamıdır. 3N Medya’nın sahibidir. Serveti de net olarak bilinmemektedir.

Necat Gülseven İnstagram

Necat Gülseven eşi Ebru Yaşar instagram hesabı için tıklayın.

Necat Gülseven aile fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!