GÜNCEL

Nazlı Çarmıklı

Nazlı Çarmıklı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nazlı Çarmıklı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Nazlı Çarmıklı kim, daha önce evlilik yaptı mı, boşandı mı, eski eşi sevgilisi kim? Nazlı Çarmıklı Emin Çiftçi neden ayrıldı? Nazlı Çarmıklı ne iş yapıyor? Nazlı Çarmıklı hayatı ve biyografi detayları sizlerle.

Nazlı Çarmıklı hayatı ve biyografisi

Nazlı Çarmıklı geçtiğimiz yıllarda 11 Mart 2018 tarihinde sosyetenin ünlü yüzlerinden Mina Başaran ve  arkadaşlarının da aralarında bulunduğu jet kazasında hayatını kaybetmişlerdi. Bu kazada Murat Gezer’in nişanlısı merhume Mina Başaran’da bulunmaktaydı.

Nazlı Çarmıklı boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Nazlı Çarmıklı ünlü iş adamı Murat Gezer ile beraberliği sonrasında da evlenmesi ile gündeme geldi. Sosyetenin ünü simalarından Nazlı Çarmıklı İstanbul’da doğmuştur. Babası Türk ve Avrupa ülkelerinin çok yakından tanıdığı ünlü koleksiyoner Hakan Çarmıklı ve annesi de Banu Çarmıklı’dır. Nazlı Çarmıklı’nın bir de Yasemin isminde ablası vardır.   

Nazlı Çarmıklı Murat Gezer evliliğinden önce öz hayatıyla magazin gündeminden düşmemişti. Nazlı Çarmıklı Emin Çifti ile basında uzun zaman isimleri zikredildi. Birlikteliklerini taçlandıracakları tarihler de belli olmuştur. Nazlı Çarmıklı Emin Çiftçi ile Esma Sultan Yalısı’nda nişanlan yapacakları haberleri bir dönem sıklıkla ortaya çıkmış olsa da bazı özel sebeplerden ötürü Nazlı Çarmıklı ve Emin Çiftçi bu kararlarından dönmüş ve ayrılmışlardır.  

Nazlı Çarmıklı 4 Haziran 2021 tarihinde İstanbul Beylerbeyi’ndeki yalısının bahçesinde düzenlenen törenle Murat Gezer ile evlendi.

Nazlı Çarmıklı boy kilo yaş ve burcu?

Nazlı Çarmıklı boyu, kilosu ve burcu yakında eklenecektir.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!