GÜNCEL

Mina Ceran

Mina Ceran kimdir, kaç yaşında, nereli?

Mina Ceran blogger, influencer , model ve sosyal medya fenomendir. 1 Ocak 1996 yılında Antalya’da dünyaya geldi. 2021 yılı itibarı ile 25 yaşındadır. 2013 yılında Face of Antalya” adlı güzellik yarışmasında birinci seçildi. ‘Market güzeli’ lakabını aldı. Mahmut Kırmızıgül ile olan birlikteliğ ile uzun süre magazin dünyasında yerini aldı.

Mina Ceran hayatı ve biyografisi

Mina Ceran 1 Ocak 1996 senesinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Antalya’da başladı. Liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nde devam etti ve mezun oldu. Daha sonra eğitimine Antalya Bilim Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde devam etti.

Mina-Ceran-kimdir-nereli-kaç-kardeş-boyu-kilosu-yaşı

Mina Ceran 2013 yılında ünlü “Face of Antalya” isimli güzellik yarışmasında birinci seçildi.2014 yılında Antalya Rixos Hotel’de çalıştı. 2015 yılında İstanbul Ritz-Carlton Hotel’de stajyer olarak görev aldı. 2016 yılında Dubai’de Rixos the Palm Dubai Müşteri İlişkileri Stajyeri olarak kariyerini inşa etmeye başladı.

2015 yılında sosyal medyayı aktif kullanmaya başladı ve influencer ve blogger oldu. 2019 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ile sevgili oldu. Çift Temmuz 2021 tarihinde birlikteliklerine son noktayı koydu.

Mina Ceran boy kilo ve hangi burç?

Mina Ceran boyu 1.70 cm kilosu 52 kg ve burcu Oğlak.

Mina Ceran sevgilisi?

Mina Ceran Sevgilisi bir dönem Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül oldu. Ama ünlü çift Temmuz 2021 tarihinde ayrıldılar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!