GÜNCEL

Kumru Tibet

Kumru Tibet kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kumru Tibet Kartal Tibet’in kızıdır. 23 Nisan 1973 senesinde İstanbul’da doğdu. 2021 yılı itibarı ile 48 yaşındadır.  Annesi Gündüz Tibet’dir. Kardeşleri ise Kanat Tibet ve Civan Canova’dır. Civan Canova Kumru Tibet’in üvey kardeşidir.

Kumru Tibet hayatı ve biyografisi

Kumru Tibet 23 Nisan 1973 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Annesinin adı Gündüz Tibet babasının adı Kartal Tibet’tir. Kanat Tibet ve Civan Canova adında 2 kardeşi vardır. Civan Canova Kumru Tibet’in üvey kardeşidir.  Civan Canova Çiçek Taksi dizisinde hatırlayacağımız oyuncudur. Diğer kardeşi Kanat Tibet ise oyuncu ve senaristtir. Yaşamına Amerika’da devam etmektedir.

Kumru Tibet öğrenimine İstanbul’da başladı. Diğer aile fertlerinin seçtiği yolu tercih etmedi. Gelen film ve dizi tekliflerini kabul etmedi. Medya ve basından uzak durdu. Yaşamını gözlerden uzak sürdürdü. Evlendikten sonra Kumru Tibet Aydın soyadını aldı. 2 Temmuz 2021 tarihinde babası Kartal Tibet’i 83 yaşında kaybetmiştir.

Kumru Tibet kaç yaşında, ne iş yapıyor, Kartal Tibet’in kaç tane çocuğu var? Kumru Tibet eşi, fotoğrafları, Kumru Tibet Aydın bilgilerini sizin için derlemiş olduk.  

Kumru Tibet boy kilo ve hangi burç?

Kumru Tibet boyu, kilosu güncellenecektir. Kumru Tibet burcu Boğa. İnstagram hesabı için tıklayın.

Kumru Tibet eşi kim?

Kumru Tibet eşi ile evlendikten sonra Aydın soy ismini aldı. Kumru Tibet eşi hakkında internet kaynaklarında net bilgi yoktur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!