GÜNCEL

Mehmet Kaya Giray kimdir?

Mehmet Kaya Giray kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında?

Türk Youtuber Mehmet Kaya Giray hakkında bilmek istediğiniz tüm soruların yanıtlarını Biyografi bölümümüzde sizler için bir araya getirdik. Ülkemizde “Parodi Müzik Videoları” konusunda tek ve ilk isim olma özelliğine sahip olan Mehmet Kaya Giray bu başarısı ile günümüzde binlerce kişi tarafında takip edilmektedir.  İşte Mehmet Kaya Giray hayatı ve kariyer yolculuğu hakkında diğer bilgiler.

Mehmet Kaya Giray hayatı ve biyografisi hakkında

Asıl ve tam adı ile Mehmet Kaya Giray 7 Nisan 1995 yılında Hatay’da dünyaya geldi. Okul hayatına ve eğitimine Hatay’da başladı. Kimlikte adı Kaya Giray olmasına rağmen o dedesinin adını taşımak istediği için Mehmet Kaya Giray adını kullanmayı tercih etmektedir. Günümüzde kariyerine Müzisyen, Aranjör, Prodüktör ve Youtuber olarak devam eden Kaya Giray,  daha 6 yaşında müziğe ilgi duymaya başladı. ilk olarak Mypace ve Facebook üzerinden orta ölçekte bir kitle kazandı. Daha sonra Youtube kanalı açarak kitlesini en üst sıralara taşımayı başarmıştır. Şimdiye dek Müzikal videolar, Parodiler ve Özel Konsept videolar yayınlamış olan Kaya Giray ülkemizde sosyal medya da ilk “Parodi Müzik Videoları” yapan kişi olma özelliğine sahiptir. 2014 yılı itibarı ile youtube üzerinden yayınladığı videolarla popüler hale gelerek ciddi bir kesimin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Müzisyen ve parodici Mehmet Kaya Giray bestelediği müzik ve çektiği kliplerini genellikle parodileştirerek absürd komedi haline getirmektedir. Bu yönü ile Justin Bieber’in seslendirdiği “Sorry” şarkısına yaptığı parodi ile büyük beğeni ve hayran kitlesi toplamıştır. Ünlü Youtuber Mehmet Kaya Giray 2017 yılında ILS Vision Music etiketi ile yayınladığı Huuu adlı çalışması takipçileri ve müzik severleri tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır.  Günümüzde yaşamını Hatay’da sürdüren ünlü youtuber çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Mehmet Kaya Giray boyu, kilosu, burcu, yaşı?

Mehmet Kaya Giray boyu 1.81 cm kilosu 72 kg burcu Koç ve yaşı 24.

Mehmet Kaya Giray sevgilisi

Mehmet Kaya Giray sevgilisi ya da herhangi bir birlikteliği konusunda yapılan araştırmalar sonucunda şuan için olmadığı tespit edilmiştir.

Mehmet Kaya Giray fotoğrafları

Mehmet Kaya Giray fotoğrafları aşağıda yer almaktadır.

Mehmet Kaya Giray instagram hesabı

Mehmet Kaya Giray insatgram hesabı için tıklayın.

Mehmet Kaya Giray youtube

Kaya Giray youtube hesabı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!