İzmir’de en iyi burun estetiği yapan doktor 2021

0
7542
İzmir burun estetiği fiyatları 2019

İzmir’de en iyi burun estetiği yapan doktor 2021

Eğer İzmir’de yaşıyor ve burun estetiği olmaya karar verdiyseniz o halde İzmir’de en iyi burun estetiği yapan doktor arayışınız başlamış demektir. Sağlık bölümümüzde İzmir en iyi burun estetiği doktor listesinin sizler için bir araya getirdik. Tıbbı adı ile rinoplasti yani burun ameliyatı sanıldığı gibi kolay bir ameliyat değildir. Genellikle bireyler burun estetiğini, burun eğriliği, kemik eğriliği, burun kemerini alma, burun ucu düzeltme, burun küçültme, burun ucu kaldırma gibi çeşitli nedenlerden dolayı ihtiyaç duymaktadır. Bazen de estetik kaygıdan ziyade nefes alma durumu, kırılma ve çeşitli kazalar nedeniylede burun estetiğine ihtiyaç duyulabilmektedir. Bununla birlikte burnunuzun yapısı da ameliyat sürecinde etkili olabilmektedir. Beklentiniz bu noktada oldukça önemlidir. Bazı durumlarda özellikle de kaza ve kırılma noktalarında vücudun çeşitli bölgelerinden kıkırdak alınarak buruna takviye yapılabilmektedir. Bu bağlamda burun ameliyatı sürecinde ameliyatı yapacak olan doktor kadar sizin de ne istediğiniz çok önemlidir. Sonuçta burun yüzümüzün tam merkezinde yer alan en önemli organlardan birisidir. Burun estetiği konusunda seçici olmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Çünkü düşük maliyetli bir burun estetiği sonucu defalarca tekrar edebileceğiniz revizyonlara ve ciddi para kayıplarına neden olabilir. Bu nedenle en iyi burun estetiği yapan doktorların ameliyat sonuçlarını çok iyi gözlemlemeniz gerekmektedir. Burun estetiği ameliyatının kusurlu olması durumunda revizyon için en az 6 ay ve 1 yıl beklemeniz gerektiğini unutmayın. Her gün aynadan istemediğiniz bir buruna bakmak istemezsiniz. Üstelik milyarlarca para verdiğiniz halde kötü bir sonuca sahip olmak istemezsiniz.

Burun estetiği öncesinde video talep edin!

Burada önemli bir ipucu da seçtiğiniz ya da muayene olacağınız doktordan burun estetiği öncesi ve sonrası hastaların fotoğraf çalışmalarını değil video çalışmalarını talep edin. Bu sayede fotoğraf üzerinde yapılan oynamaları es geçerek gerçek doktor başarısını yakalayabilirsiniz. Burun estetiği sürecinde bu bilgi çok önemlidir. Burun ameliyatı öncesinde gideceğiniz hastane ve klinikte yüzünüze uygun yapılan burun estetiği sonuçları çoğu zaman yanıltıcıdır. Bu nedenle doktorunuzla açık ve net konuşun. İsteklerinizi ard arda sıralayın. Yalnızca olabilecek sonuçlara odaklanın. Çünkü hiçbir doktor burun şeklinizin gerçekte alabileceği şeklin üstünde bir sonuç yaratamaz.  Burun estetiği maliyet olarak da oldukça yüksek bir ameliyattır. Bu nedenle en iyi burun ameliyatı yapan doktoru bulmak bu noktada çok önemlidir. Paranızı ve canınızı bir hiç uğruna kaybetmekten kaçının.

En iyi burun estetiği doktorunu nasıl teşhis edebilirim?

Ancak araştırmalarınız devam ederken en iyi doktoru bulmak da bazen çözüm olmayabilir. Çünkü ameliyatı karşılayabilecek bir ücrete sahip olamayabilirsiniz.  Bu noktada daha düşük fiyatlarla orta düzeyde burun estetiği yapan doktorlara başvurma fikri ise sizi ikilemde bırakabilir. Çünkü daha önce burun ameliyatı olan bireylerin ameliyat öyküsü çoğu zaman yeni burun ameliyatı olacak adaylar için hem bir tecrübe hem de endişelere neden olabilmektedir. Burun ameliyatı bazen uzman ellerde bile hüsrana sonuçlanabilmektedir.

Burun ameliyatını hangi doktor yapmalı? KBB mi? Plastik Cerrahi mi?

Burun estetiği olmak isteyen adayların en çok merak ettiği konulardan biri de burun estetiğini hangi doktorun yapması gerektiği konusudur. Genellikle bu durumda her ikisi de yapabilir. Ancak beklentiniz yalnızca estetik ve güzellik ise Plastik Cerrahi. Ama hem rahat bir nefes hem de estetik anlamda iyi bir burnum olsun diyorsanız ol zaman KBB doktorlarını tercih etmenizde yarar vardır. Ameliyatın şekline çoğu zaman doktorlar karar vermektedir. Bu nedenle kafanızda açık ya da kapalı burun ameliyatı mı olmalıyım diye soruların yanıtı doktorunuzda saklıdır.

Burun ameliyatında nasıl bir süreç izlenir?

Burun ameliyatı olmak istediğinizde genellikle elinizde bir doktor listesi olmaz. Bu zordur. Nasıl bir süreçle karşı karşıya kalacağınızı çoğu zaman bilemezsiniz. Burun ameliyatı olmaya karar verdiyseniz mutlaka yanınızda bir rehber niteliğinde size her aşamada destek olabilecek bir yakınınız ya da aile bireyi olmasına özen gösterin. Burun estetiği olmaya karar verdiyseniz ilk işiniz ilk 5 doktora karar vermektir. Daha sonra randevu süreciniz başlar. Unutmayın estetik ameliyatlarda doktor görüşmesi ve muayene ücreti yoktur. Paranızı aracı kişilere kaptırmamaya özen gösterin. Ücretsiz burun estetiği muayenesi fikrini kaptıktan sonra kaybedebileceğiniz bir şey yok. En iyi doktoru bulana kadar muayenelere gitmenizi tavsiye ediyoruz.  Diyelim ki İzmir’de sizi anlayan bir doktor buldunuz. İlk etapta burun estetiği için ön bir photoshop çalışması yapılır. Daha sonra burun ameliyatı olabilmeniz için herhangi bir engelin olup olmadığına dair tomografi, kan testleri ve belirli prosedürlerden geçersiniz. Ameliyat gününüz kesinleşir ve belki kısmi bir ödeme ile ameliyat gününüzü beklersiniz.

İzmir’de en iyi burun estetiği yapan doktor arayışınız konusunda sizlere en iyi bilgileri vermek için araştırma yaptık. Şimdi bu araştırmadan önce burun ameliyatı hususunda neler yapabileceğiniz konusunda da sizlere bilgiler verelim.

İzmir burun estetiği fiyatları 2021

İzmir burun estetiği fiyatları 2021 yılından itibaren ortalama olarak tüm işlemler baz alınarak 7 bin 500 TL ile 22 bin TL arasında değişmektedir.

İzmir burun estetiği doktor tavsiye

Değerli okuyucularımız en iyi bilgilere yer verdiğimiz bu yazı dizimizde İzmir burun estetiği doktor tavsiyelerini hiçbir koşulda reklam amacı gözetmeksizin bilginize sunuyoruz. İzmir ilinde yaptığımız araştırmalar neticesinde bugüne kadar burun ameliyatı olan bireylerin memnuniyetleri, gözlemleri ve yorumları baz alınarak hazırlanan listemizde İzmir burun estetiği doktor listemizi sizlerle paylaşıyoruz. İşte İzmir’de en iyi burun estetiği yapan doktorlar 2021 güncel listesi ve ortalama fiyatları.

İzmir burun estetiği doktorları

İzmir burun estetiği doktorları arasında en çok puanlanan ve çeşitli sitelerde en çok memnuniyet duyulan doktor listesi aşağıda yer almaktadır. En iyi İzmir burun estetiği yapan doktorlar 2021 listesinde sırlama karışık olarak verilmiştir. Bu nedenle başarı sırası olarak değerlendirilmemektedir.

 • Prof. Dr. Raşit Midilli
 • Prof. Dr. Murat Cem Miman
 • Prof. Dr. Ahmet Seyhan
 • Prof. Dr. Ufuk Bilkay    
 • Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu
 • Prof. Dr. Eray Copcu
 • Prof. Dr. Adnan Ünal
 • Prof. Dr. Erdoğan İnal
 • Doç. Dr. Hakan Kerem
 • Doç. Dr. Saime İrkören
 • Op. Dr. Can Kopal
 • Op. Dr. Görkem Çalışkan
 • Op. Dr. Tolgahan Alpaydın
 • Op. Dr. Ulvi Güner
 • Op. Dr. Çağhan Baytekin

Yukarıda adı geçen doktorlar İzmir ilinin en iyi doktorlar listesinde yer almayı başarmış isimlerdir. Sizler bu araştırmamızdan sonra farklı doktor önerisi sunabilir, listedeki doktorlar hakkında deneyimlerinizi ve bilgilerinizi yorum bölümümüzde bizlerle ve okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz.