GÜNCEL

Hilal Aysal

 Hilal Aysal kimdir, kaç yaşında, nereli?

Eski rallici Artuğ Aysal’ın kızı Hilal Aysal Royal Motors Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hilal Aysal 1989 senesinde İstanbul’da doğdu. 2021 yılı itibarı ile 32 yaşındadır.  Rolls Royce ve Lotus olarak bilinen ünlü markaların Türkiye temsilcisidir. İş hayatının yanı sıra Doğan Kabak ile YouTube üzerinde çektiği eğlenceli videolarla da tanınan isimler arasındadır.

Hilal Aysal hayatı ve biyografisi

Hilal Aysal 1989 yılında İstanbul’da doğdu. İki kardeştir. Babası üski rallicilerden Artuğ Aysal’dır. Hilal Aysal baba mesleği olan otomobil sürücülüğüne 13 yaşında adım attı ve araba kullanmaya başladı. Öğrenimine İstanbul’da başlayan Hilal Aysal liseyi tamamladıktan sonra İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde eğitimine devam etti. Bu süreci daha sonra New York takip etti.  

Hilal Aysal boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Hilal Aysal New York’ta moda bölümünde eğitim aldı. Her ne kadar babasının mesleğinden başka bir meslek tercih etmiş olsa da şartlar onu  otomotiv sektörünün içindiçine çekmeyi başarmıştır yine. Güncel olarak Royal MotorsRolls Royce ve Lotus markalarının Türkiye temsilcisi olarak hayatını sürdüren Hilal Aysal Doğan Kabak ile YouTube videoları ile de gündemdedir.  

Hilal Aysal boy kilo ve hangi burç?

Hilal Aysal boyu, kilosu ve burcu giyakında güncellenecektir.

Hilal Aysal sevgilisi, evli mi?

Aşk ve özel hayatına ilişkin sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapan Hilal Aysal sevgilisi Deniz Arcan’dır.

Hilal Aysal babası kim, serveti ne kadar?

Hilal Aysal serveti bilgisine ulaşılamamıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!