GÜNCEL

Hacı Yakışıklı

Hacı Yakışıklı hayatı ve biyografisi

Hacı Yakışıklı kimdir nerelidir, boyu, kilosu, eşi, çocukları? Hacı Yakışıklı gerçek adı ne? Hacı Yakışıklı hangi gazetede yazıyor? Hacı Yakışıklı kısaca hayatı ve biyografi bilgileri sizlerle.

Hacı Yakışıklı kimdir, nereli, kaç yaşında boyu?

Hacı Yakışıklı 1981 yılında Kayseri’de dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk yılları ve eğitim hayatı farklı illerde geçti. Başta İzmir olmak üzere Kayseri ve Mersin’de eğitim gördü.

Hacı Yakışıklı boy kilo yaş hayatı, eşi, gerçek adı biyografi ve vikipedi bilgileri

Liseyi başarı ile tamamladıktan sonra üniversite eğitimine önce Erciyes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde ardından Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde sürdürdü ve her iki üniversiteden de mezun oldu.

Hacı Yakışıklı köşe yazıları, sosyal medya hesaplarında paylaştığı çarpıcı başlıklarla gündem olmuştur. 2006 yılında başladığı kariyerinde başarılara imza atan gazeteci yazar Hacı Yakışıklı konuk olduğu televizyon programlarında da tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Günümüzde aktif olarak halen Yeni Akit Gazetesi’nde yazılar kaleme alan genç gazeteci Yeni Akit Gazetesi Ankara temsilcisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Hacı Yakışıklı gerçek adı ne?

Gazeteci Hacı Yakışıklı gerçek adı Hacı Yakışıklı’dır. Takma bir ismi yoktur.

Hacı Yakışıklı hangi gazetede yazıyor?

Gazetecilik ve yazarlık kariyerine ilk kez başladığı Yeni Akit Gazetesi’nde farklı departmanlarda görev alan Hacı Yakışıklı günümüzde Yeni Akit Gazetesi’nde köşe yazılarını kaleme almaya devam etmektedir.

Hacı Yakışıklı evli mi eşi kim?

Yeni Akit Gazetesi’nde köşe yazılarını yazan ve televizyonda çeşitli siyaset programlarına konuk olan Hacı Yakışıklı evli ve bu evliliğinden toplamda dört çocuğu dünyaya gelmiştir.

Hacı Yakışıklı boy, kilosu, burcu, yaşı kaçtır?

Hacı Yakışıklı boyu 1.76 cm kilosu 78 kg ve burcu Boğa. İnstagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!