GÜNCEL

Gülçin Karakaya

Gülçin Karakaya kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Gülçin Karakaya kimdir, aslen nereli, boyu, kilosu, kaç yaşında, ne iş yapıyor, mesleği, ne iş yapar, instagram hesabı ne? Gülçin Karakaya İbrahim Tatlıses yaş farkı? İbrahim Tatlıses’in sevgilisi Gülçin Karakaya ne zaman evlendi? Gülçin Karakaya aslen nereli, boy kilo yaş, burcu, doğum tarihi, estetiksiz hali, hangi dizilerde oynadı, oynadığı diziler? Gülçin Karakaya kimdir nerelidir, kısaca hayatı, vikipedi, biyografi detayları sizlerle.  

Gülçin Karakaya hayatı ve biyografisi

Gülçin Karakaya 1 Ocak 1994 yılında İzmir’de doğdu. Öğrenim hayatına ve manikürcülük olan mesleğine İzmir’de başladı. 2018 yılında şarkıcı İbrahim Tatlıses ile sevgili olması ile bir anda gündeme oturdu.

Gülçin Karakaya boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in manikürcüsü olarak çalışan Gülçin Karakaya yaş olarak İbrahim Tatlıses’ten 42 yaş küçüktür. Bilindiği üzere İbrahim Tatlıses 68 yaşında ve bugüne kadar gerçekleştirdiği evliliklerinden toplamda 7 çocuğu ve 9 torunu dünyaya geldi.

Gülçin Karakaya ne iş yapıyor? Mesleği?

Magazin ve basında Gülçin Karakaya ve İbrahim Tatlıses’in 2018 yılında başlayan ilişkileri sonrasında en merak edilen konular arasında Gülçin Karakaya ne iş yaptığ ve mesleği yer almıştı. Gülçin Karakaya İbrahim Tatlıses’in manikürcüsüdür. Bu durumu İbrahim Tatlıses 2 yıl sonra kendi asistanı olduğunu açıklamıştır.

Gülçin Karakaya İbrahim Tatlıses ile 2021 yılında evlendi.

İbrahim Tatlıses evlilikleri

İbrahim Tatlıses ilk eşi Adalet Durak, kkinci eşi Perihan Savaş, üçüncü eşi Ayşegül Yıldız dördüncü eşi Derya Tuna ve beşinci eşi Gülçn Karakaya. İbrahim Tatlıses’in bu evliliklerinden İdo Tatlıses, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Ahmet Tatlı, Elif Ada Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı adlarında toplamda 7 çocuğu oldu ve ayrıca 9 toruna sahip.

Gülçin Karakaya boy kilo yaş?

Gülçin Karakaya boyu 1.68 cm kilosu 58 kg ve burcu Boğa. 26 yaşında olan Gülçin Karakaya 20 bin takipçiye sahiptir. instagram hesabı için tıklayabilirsiniz.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!