GÜNCEL

Gökhan Dinç

Gökhan Dinç kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Gökhan Dinç kimdir aslen nerelidir, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gökhan Dinç hangi takımlı, hangi takımı tutuyor, hangi kanalda, hangi gazetede yazıyor? Gökhan Dinç? Haluk Yürekli Gökhan Dinç kovuldu mu? Gökhan Dinç evli mi, eşi kim? Gökhan Dinç hayatı, vikipedi ve güncel biyografi detayları.  

Gökhan Dinç hayatı ve biyografisi

Gökhan Dinç 1 Ocak 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Öğrenimine İstanbul’da başlayan Gökhan Dinç liseyi tamamladıktan sonra 1995 yılında üniversiteden mezun oldu.

Gökhan Dinç boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Gazetecilik, muhabirlik ve televizyonculuk kariyerine 1996 yılında başlayan Gökhan Dinç ilk olarak NTV Spor bünyesinde muhabirlik yaparak başladı.

2000 yılında CNN Türk kanalında muhabirlik yaptı. Ardından Kanal 24 televizyonunda İstihbarat Şefi ardından da Müdür Yardımcısı görevine getirildi. Bu görevinden sonra kariyerinde zirve yaparak FOX TV’de Spor Müdürü görevine yükseldi. 2009 yılında Fotomaç Gazetesi’nde köşe yazarı oldu.  Daha sonra BJK Medya ve İletişim Koordinatörü olarak çalıştı.  2012 yılında TRT Spor ‘da Program Koordinatörü ve Basın Tribünü moderatörlüğü yapan isim oldu.

360TV ekranlarında Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç ile Spor Gecesi programında spor yorumcusu olarak ekranlarda yer aldı. Ancak Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç programda Fenerbahçe hakkında sözde aykırı yorum yapmalarının ardından 360 TV’de yayınlanan Spor Gecesi adlı spor programı sürpriz bir şekilde yayından kaldırıldı. Gökhan Dinç kovuldu şeklinde yapılan haberlerin arkasında Fenerbahçeli, Başkan Ali Koç’un 360 TV kanal sahibine programın kaldırılması konusunda mesaj atıldığı iddia edildi. Haluk Yürekli- Gökhan Dinç kanaldan ayrıldıktan sonra youtube üzerinden yayın yapmaya başladı.  

Gökhan Dinç boy kilo yaşı, hangi burç?

Gökhan Dinç boyu 1.78 cm kilosu 82 kg ve burcu ise Oğlak. 2021 itibarı ile 42 yaşındadır.

Gökhan Dinç hangi takımlı, hangi takımı tutuyor?

Gökhan Dinç uzun yıllar boyunca muhabirlik yaptı. Aynı zamanda Beşiktaş muhabirliği de yaptı. Ünlü spor yorumcusu Gökhan Dinç hangi takımlı ve hangi takımı tutuyor diye merak edenler için kendisi sıkı ve koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Gökhan Dinç hangi kanalda, hangi gazetede yazıyor?

Gökhan Dinç bir dönem Fotomaç Gazetesi’nde köşe yazarlığı yaptı. Günümüzde kendi youtube kanalı olan Spor Gecesi Digital üzerinden çarpıcı yorumları ile futbol severlere maç keyifi ve heyecanı yaşatmaktadır.

Gökhan Dinç evli mi, kiminle evli, eşi kim?

Gökhan Dinç eşi Özlem Aktaş’tır. Özlem Aktaş TRT kanalında “İyi Fikir” Programı Genel Koordinatörüdür. Gökhan Dinç ve Özlem Aktaş’ın 2018 yılında Ozan ismini koydukları bir erkek çocukları doğdu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!