GÜNCEL

Gizem Tuncer

Gizem Tuncer kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gizem Tuncer kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gizem Tuncer dövmeleri anlamı ne? Gizem Tuncer oynadığı diziler? Gizem Tuncer eski hali, estetiksiz hali, nasıl zayıfladı, nasıl kilo verdi, diyeti listesi ile toplamda kaç kilo verdi? Gizem Tuncer sevgilisi kim? Gizem Tuncer boy kilo yaş, hayatı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle.

Gizem Tuncer hayatı ve biyografisi

Gizem Tuncer ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in kızı olarak tanınmaktadır. Özellikle sosyal medya fenomeni kimliği ile öne çıkmaktadır. Oyunculuk ve babasından aldığı müzik eğitimi sayesinde 6 sene babası ile aynı sahnede Mahmut Tuncer’e vokalistlik yaptı. Güzelliği, fiziği ve verdiği kilolarla bir dönem adından söz ettiren Gizem Tuncer babasının resmini dövme olarak yatırması ile de gündem olmuştur.

Gizem Tuncer boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Müzisyen, oyuncu ve fenomen Gizem Tuncer 1992 yılında Bodrum’da doğdu. Aslen baba tarafından Şanlıurfalıdır. Çocukluk yılları Bodrum’da geçen Gizem Tuncer Lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı.  

Üniversiteyi İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümünde tamamladıktan sonra Sadri Alışık Tiyatrosu’nda Temel Oyunculuk Eğitimleri aldı.  

Gizem Tuncer oyunculuk eğitimi lamasına karşın yoluna müzisyen olmayı tercih ederek devam etti. 6 yılı aşkın sürede babası Mahmut Tuncer’e vokalistlik yaptı. Kendisini hazır hissetiği ilk anda da kendi müziklerini müzikseverlerle buluşturdu ve 2020 yılında ilk EP çalışması olan Aşk Uykusu’nu piyasaya sürdü.

Gizem Tuncer günümüzde hem fenomen hem de müzisyen kimliği ile kariyerini inşa etmeye devam etmektedir.

Gizem Tuncer boy kilo yaş?

Gizem Tuncer boyu 1.68 cm ve kilosu 62 kg burcu ise Boğa.

Gizem Tuncer sevgilisi?

Gizem Tuncer magazin ve basında sevgilisi ve özel hayatı ile pek anılmamaktadır. İnstagram hesabı için tıklayın.

Gizem Tuncer albümlerive şarkıları
  • 2020 Aşk Uykusu -EP

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!