GÜNCEL

Fırat Delikanlı

Fırat Delikanlı kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?

Fırat Delikanlı kimdir, aslen nereli, kaç yaşında soruları en sık sorulan ve merak edilen konular arasında yer aldı. Sosyal medya hesapları üzerinden şiddet uyguladığı işitme engelli ve eşcinsel Engin E. Video görüntülerinin ardından Fırat Delikanlı yaşı yanıtını aramaya başladı. Fırat Delikanlı 33 yaşında eşcinsel ve işitme engelli Engin E’yi arkadaşları ile darp etmişti. Fırat Delikanlı yaşı aslen nereli olduğu bilinmese de İzmit’te ikamet ettiği bilinmektedir.

Fırat Delikanlı gerçek adı ne?

Fırat Delikanlı gerçek adı Fırat Kaya’dır. İnstagram kullanıcı adı ise Fırat Delikanlı’dır. Onu tanıyanlar daha çok kullanıcı adı ile bilmektedir.

Fırat Delikanlı boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Fırat Delikanlı ne yaptı, kimi dövdü?

Fırat Delikanlı Mart 2021 tarihinde Aydın’dan sözde kendisi ile ticaret yapmak için gelen Engin E.’yi işitme engelli arkadaşları ile dövmesi, şiddet uygulaması ve bu içerikleri sosyal medyaya servis etmesi ile gündeme gelmişti. Fırat Delikanlı Engin E.’yi dövdü. Olay sonrasında Engin E’nin şikayetçi olması ile adı basında yer almaya başladı.

Fırat Delikanlı nerede yaşıyor?

Fırat Delikanlı İzmit’te yaşadığı bilinmektedir. İşitme ve konuşma engelli olan Fırat Delikanlı’nın yanındaki en yakın 4 arkadaşının da işitme engelli olduğu öne sürülmüştür.

Fırat Delikanlı engelli mi, dilsiz mi?

Fırat Delikanlı hem işitme engelli hem de dilsizdir.

Fırat Delikanlı boy kilo yaş?

Fırat Delikanlı hakkında boy kilo ve yaş bilgilerine maalesef ulaşamadık. Bazı okuyucu kesimleri tarafından merak edilmiş olsa da ilerleyen süre içinde bu bilgiler güncellenecektir.

Fırat Delikanlı sevgilisi var mı?

Fırat Delikanlı sosyal medya hesaplarında sarmaş dolaş olduğu fotoğraflar mevcuttur. Ancak sevgilisi olup olmadığı net olarak bilinmiyor.

Fırat Delikanlı tutuklandı mı, yakalandı mı, hapiste mi, kaç yıl hapis cezası aldı?

Fırat Delikanlı 25 Mart 2021 tarihinde Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı. Fırat Delikanlı lakaplı Fırat Kaya’nın bu video görüntülerinden sonra tutuklanıp, tutuklanmadığı, cezaevine sevk edilip edilmediği bunun yanında kesinleşmiş hapis cezasının olup olmadığına dair bilgiler nihayi sonuç buldu.  Fırat Delikanlı yanında 2 arkadaşı ile beraber çıkarıldıkları mahkeme tarafından dört ayrı suçtan suçlu bulundu tutuklandı. Polis soruşturması sonrasında Fırat Delikanlı’nın yaralama, tehdit, gasp, dolandırıcılık ve bunu yanında cinsel istismar gibi suçlardan 30 kaydı bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!