GÜNCEL

Elif Yalçın

Elif Yalçın kimdir, kaç yaşında, nereli?

Elif Yalçın kaç yaşında, aslen nereli, saç rengi, göz rengi, ne kadar kazanıyor, boyu kilosu ve burcu? Elif Yalçın ne mezunu, hangi lise ve üniversite mezunu? Gerçek mesleği ne? Elif Yalçın Akgün Karavana ayrıldı mı? Elif Yalçın Meryem Can kavgası doğru mu?  Elif Yalçın ne kadar para kazanıyor? Elif Yalçın hakkında merak edilenler hayatı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle.

Elif Yalçın hakkında bilgi

Fenomen dünyasında rüzgarlar estiren, havalı tarzı ve samimi ve doğal halleri ile takipçilerini etkileyen Elif Yalçın saf güzelliği, renkli tavırları başarılı performansı ile günden güne grafiğini yükseltmeye devam etmektedir.

Elif Yalçın boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Youtube üzerinden kaliteli ve özgün video içerikleri paylaşan ve so 6 yıldır sürekli yükselen Elif Yalçın milyonlarca beğeninin yanı sıra milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Bir dönem eski sevgilisi ile yaşadığı durum bazı basın organlarında da yayınlanarak çeşitli kişiler tarafından destek bile almıştır.

Elif Yalçın hayatı ve biyografisi

Elif Yalçın 14 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Ülkemizde Psikolog, fenomen ve Youtuber olarak tanınmaktadır. aslen Tokatlı olan Elif Yalçın 2021 itibarı ile26 yaşındadır. 3 kardeşe sahip olan Elif Yalçın ablası ve sosyal medya fenomeni olan Zeynep adında bir kzı kardeşi bulunmaktadır. Elif Yalçın ablası ile aynı gün doğdukları için yaş günleri aynı günde kutlamaktadır. Güzel fenomen bu durumu kinayeli olarak sempatik eleştirilerle videolarında dile getirmiştir.

Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Elif Yalçın Meryem Can ile lisede okurken aynı sınıfta eğitim gördü. Lise eğitimini başarıl ile tamamlayan Elif Yalçın üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu. Üniversite sıralarında okuduğu ilk 3 yılın ardından videolar çekmeye başladı. Elif Yalçın vlog tarzı içerikleri ile kez 4 Mayıs 2015 yılından beri son 6 yıldır aktif olarak video içerikleri hazırlamaktadır.

Elif Yalçın boy kilo, yaş, burcu?

Elif Yalçın boyu ve kilosu, hangi burç ve kaç yaşında? İşte yanıtları. Elif Yalçın boyu 1.72 cm olup  kilosu 92 kg’dır.  Burcu Boğa ve göz rengi ise Ela. Saç rengi ise kahverengidir.  Elif Yalçın İstanbul’da ikamet etmektedir.

Elif Yalçın telefon numarası

Elif Yalçın telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamaktadır.

Elif Yalçın ne iş yapıyor?

Elif Yalçın Youtuber ve Psikologtur.

Elif Yalçın sevgilisi var mı?

Elif Yalçın eski sevgilisi Akgün Kavarna ile aldattığı gerekçesi ile ayrılmıştır. Günümüzde milyonlara ulaşan Elif Yalçın 2020 yılında birlikte olduğu ve inandığı sevgilisi Akgün Kavarna tarafından aldatıldı. Eski sevgilisi tarafından atlatıldığı ve dolandırıldığı iddiası ile storylerinde aldatıldığı kareleri takipçileri ile paylaşarak Eski sevgilisi Akgün Kavarna’yı ifşa etti.

Elif Yalçın ne kadar kazanıyor?

Elif Yalçın 1 milyon üzerinde aboneye sahiptir. Hem Youtube gelirleri hem de sponsorluk, işbirliği kazançları mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!