GÜNCEL

Ecmel Kılıç

Ecmel Kılıç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ecmel Kılıç kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, hangi burç? Ecmel Kılıç açık hali, eski hali, estetik işlmi oldu mu? Ecmel anlamı nedir? Ecmel Kılıç Sena Sever kavga etti mi? Ecmel Kılıç eşi ne iş yapıyor, mesleği nedir? Ecmel Kılıç ne zaman evlendi, bebeğinin adı nedir? Sipsecmel Ecmel Kılıç hakkında merak edilenler hayatı ve biyografi detayları sizlerle.  

Ecmel Kılıç sosyal medya hesaplarını son 5 yılda aktif olarak kullanan ve doğru hedef kitle ile iletim kuran fenomenler arasında yerini aldı. Paylaşımları ile hayatın içinden sıcak ve samimi içeriklerin yanı sıra moda ve kombinelere de yön veren Ecmel Kılıç alışveriş, beslenme, giyim-kuşam ve daha pek çok alanda paylaşımı bulunmaktadır.

Ecmel Kılıç boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Ecmel Kılıç hayatı ve biyografisi

Ecmel Kılıç 17 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk yılları 6 kardeşli geniş ve kalabalık bir ailede geçti. Öğrenim hayatına İstanbul’da başlayan Ecmel Kılıç liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde sürdürmeye başladı.

Aslen Çorumlu olan Ecmel Kılıç fenomen olma yolunda ilk ve sağlam adımlarını instagram hesabı üzerinden 2016 yılında paylaştığı postlarla sağlamaya başladı. Aradan geçen iki yılın ardından 2018 yılında youtube kanalı ile takipçilerinin karşısına çıktı.

Ecmel Kılıç fenomenler dünyasında tutunmasının temel nedenleri arasında muhafazakar bir kitleye hitap ediyor olması ve başarılı kombinler yaratmasıdır. Bunun yanında, tesettür giyim, sağlıklı beslenme, alışveriş videoları ve de alışveriş önerileri, cilt bakımı, makyaj gibi konularda içerikleri ile geniş bir kitleye yayılmayı başardı. Ünlü blogger Ecmel Kılıç kombin kıyafetleri ile takipçilerinden tam not alan fenomenler arasındadır.

Ecmel Kılıç boy kilo yaş ve burcu?

Ecmel Kılıç boyu 1.68 cm kilosu 56 kg burcu Akrep’tir. 2021 yılı itibarı ile 26 yaşındadır.

Ecmel Kılıç açık hali?

Ecmel Kılıç takipçilerinin merakla aradığı ve görsellerde ulaşmaya çalıştıkları Ecmel Kılıç açık hali fotoğraflarına maalesef ulaşılamamıştır. Eğer genç fenomen eski hali ile alakalı yeni bir resim paylaşırsa vakit kaybetmeden sizinle paylaşacağız.

Ecmel Kılıç estetik oldu mu?

Ecmel Kılıç estetik oldu mu, eski hali nasıl, burun estetiği, dudak dolgusu, kaş kaldırma veya yüz gerdirme gibi estetik işlemler yaptırdı mı? Bu konuda somut bir veri bulunmamaktadır.  

Ecmel anlamı nedir?

Ecmel kelime anlamı; En güzel, fazlasıyla güzel manasına gelmektedir. Ecmel Arapça bir kelime olup, unisex bir isimdir. Böylece Ecmel ismi hem erkeklerde hem de bayanlarda kullanılabilmektedir.

Sipsecmel ne demek anlamı nedir?

instagram kullanıcı ismi Sipsecmel olan Ecmel Kılıç’ın “sips” anlamı Çerkez dilinde canım manasını taşımaktadır.

Ecmel Kılıç eşi ne iş yapıyor?

Ecmel Kılıç eşi Ercan Kırlı’dır. 2018 yılında evlenen çiftin Ela adında bir kız çocukları doğdu. Ercan Kırlı ile üniversitede tanışan Ecmel Kılıç evlendikten hemen sonra başkent Ankara’ya taşındı. Evlenip çocuk sahibi olduktan sonra üniversiteyi bıraktı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!