GÜNCEL

Cihangir Ceyhan kimdir?

Cihangir Ceyhan kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Oyuncu Cihangir Ceyhan meslek hayatına kısa film projeleri ile başladı. 2015 yılında “Yusuf” isimli sinema film projesinde “Serdar” karakterine hayat verdi. İnternet üzerinden yayınlanan BLU TV’de Sıfır Bir dizisi ile kariyer hayatı bir anda değişti. Burada “Cio” olarak hafızalara kazındı. Cihangir Ceyhan Çukur dizisi kadrosuna 2019 yılında dahil oldu. Biyografi bölümümüzde Cihangir Ceyhan hayatı hakkında bilgilere yer vereceğiz. 

Cihangir Ceyhan hayatı ve biyografisi

Oyuncu Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 yılında Adana’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına Adana’da başladı. Memleketi aslen Elazığ’dır. Anne tarafından ise memleketi Diyarbakır’dır. Lise yıllarından itibaren çeşitli kısa film ve müzikallerde boy gösterdi. Liseden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimine devam etti. Bu arada kamera önü oyunculuk eğitimi için İstanbul’a geldi. İstanbul’da temel oyunculuk derslerini başarı ile tamamladıktan sonra ilk olarak oyunculuk mesleğine beyazperde de başladı. Profesyonel oyunculuk kariyeri 2015 yılında “Yusuf” sinema filmi ile başladı. Burada “Serdar” karakterine hayat verdi. Ardından “Sıfır Bir” dizisinde rol almaya başladı. Burada “Cio” olarak tanındı. 2019 yılında Çukur dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Çukur dizisinde “Azer” rolüne hayat vererek izleyicisinin beğenisini bir kez daha topladı. Günümüzde yaşamını Adana’da sürdüren Cihangir Ceyhan dizi ve film çalışmalarını sürdürmektedir.   Aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden de milyonlarca takipçisi bulunmaktadır.

Cihangir Ceyhan boyu, kilosu, burcu, yaşı?

Cihangir Ceyhan boyu 1.77 cm kilosu 74 kg burcu Terazi ve yaşı 29.

Cihangir Ceyhan sevgilisi kim?

Cihangir Ceyhan sevgilisi ve birlikteliği olmadığı bilinmektedir. Magazin gündeminde sadece film projeleri ile gündeme gelen Cihangir Ceyhan sevgilisi kim sorusunu maalesef yanıtsız kalmaktadır.

Cihangir Ceyhan instagram hesabı

Cihangir Ceyhan instagram hesabı için tıklayın.

Cihangir Ceyhan fotoğrafları

Cihangir Ceyhan fotoğrafları aşağıda listelenmiştir.

Cihangir Ceyhan filmleri

Oyuncu Cihangir Ceyhan oynadığı diziler ve diğer rol aldığı film projeleri aşağıda listelenmiştir. 

  • 2019 Çukur (Azer) TV Dizisi 
  • 2015 Sıfır Bir (Cio) TV Dizisi
  • 2015 Yusuf (Serdar) Sinema filmi
  • 2012 Kısa film çalışmaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!