GÜNCEL

Ceren Bektaş kimdir?

Ceren Bektaş kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Güzel Antropolog ve Sunucu Ceren Bektaş Kimdir? Nereli? Kısaca biyografisi sizlerle olacak. Eğitim hayatına ilk olarak TV8 kanalında stajyer olarak başlayan Ceren Bektaş iki kez evlendi. İşte Ceren Bektaş hayatına ilişkin merak edilen diğer tüm detaylar.

Ceren Bektaş hayatı ve biyografisi

Tür k Spiker Ceren Bektaş  7 Mart 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Ankara’dır. Eğitim hayatına başkent Ankara’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Paleoantroploji Bölümünde eğitim göremeye başladı. Üniversiteden mezun olmadan önce son yılında kariyer hayatına TV8’de stajyer olarak çalışmaya başladı. Spikerlik yapmasına en çok annesi vesile olmuştur. Çeşitli diksiyon kursları ve 2 yıllık staj döneminden sonra başarılı spiker Ceren Bektaş, usta isim İsmet Bayhan’dan diksiyon dersleri aldı. Bu süreci daha sonra Ankara Dialog Anlatım ve İletişim Kursu yer aldı. Türk televizyonculuk hayatında çok önemli yerlere gelmiş olan usta isimlerden özel dersler aldı. Bu eğitimlerin ardından ilk olarak bir görüntüleme merezinde çalıştı. İlk ekranlarla tanışması ise TRT 1 ekranlarında yer alan “Yaz Oyunları” adlı çocuk programı oldu.  Ceren Bektaş daha sonra Kanal B’de “Hariciye Kliniği” Ata Tv’de “Gün İzi” Halk Tv’de “Diplomiside Görünüm”, yayın hayatına son verilen Bugün Tv’de “Hafta Sonu” gibi programlarda sunucu olarak görev yaptı.

Ceren Bektaş  2016 yılında Habertürk ekranlarına transfer olan isim oldu.  Haftaiçi her gün 06:00 ile 09:00 arasında yayınlanan “Gün Başlıyor” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

Ceren Bektaş boyu, kilosu, burcu?

Ceren Bektaş boyu 1.78 cm kilosu 56 kg burcu Balık.

Ceren Bektaş kocası kimdir? Kiminle evli? Çocuğu var mı?

Güzel spiker Ceren Bektaş 2008 yılında işletmeci olan Korhan Gür ile evlendi. Bu evlilik daha sonra boşanma yoluna gitmiştir. 2019 yılında da 2. evliliğini gerçekleştirerek iş adamı Gökçe Atuk ile dünya evine girmiştir.

Ceren Bektaş fotoğrafları

Ceren Bektaş instagram hesabı

Ceren Bektaş instagram hesabı için tıklayın.

Ceren Bektaş hangi kanallarda çalıştı?

Ceren Bektaş görev aldığı TV kanalları ve sunduğu programlar aşağıda yer almaktadır.

  • Habertürk – Ana Haber Bülteni
  • Habertürk – Gün Başlıyor
  • Ata TV – Gün İzi
  • Halk TV – Diplomaside Görünüm
  • Bugün TV – Hafta Sonu
  • Kanal B – Hariciye Kliniği
  • TRT 1 – Yaz Oyunları
  • Özel Şirket – Halkla İlişkiler müdürü
  • TV8 – stajyer

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!