Burun estetiği fiyatları devlet hastanesi 2021

0
3457
Burun estetiği fiyatları devlet hastanesi

Devlet hastanelerinde estetik ameliyat fiyatları ne kadar?

Devlet hastanesinde burun estetiği fiyatları 2020 ne kadar? SSK burun estetiği fiyatları hakkında kapsamlı bilgiler. Devlet hastanesinde burun estetiği fiyatları 2020 karşılaştırması ve Devlet hastanelerinde estetik ameliyat fiyatları hakkındaki bilgileri sağlık bölümümüzde sizler için bir araya getiriyoruz.  Burun estetiği fiyatları devlet hastanesi ve özel hastanelerde farklılık göstermektedir. Burun estetiği ücretleri devlet hastanelerinde oldukça makul fiyatlara yapılmaktadır. Burun estetiği devlet hastanelerinin Kulak Burun Boğaz bölümünde ve Plastik Cerrahi bölümlerinde yapılmaktadır. Öncelikle burun estetiği olmak isteyen adaylar için önerilerde bulunmak istiyoruz. Eğer burun estetiğini yalnızca estetik amaçlı yapıyorsanız mutlaka devlet hastanelerinde iyi bir doktor seçimi ile yapmanızı öneririz. Ancak burun estetiğini nefes alma zorluğu ve ciddi sağlık sorunları için olacaksanız bu noktada özel bir hastaneyi tercih etmenizde fayda vardır. Şimdi bu iki seçimin açıklamasını yapalım. Eğer estetik kaygılarınız varsa ve zamanın sizin için önemi yoksa devlet hastanelerinde burun estetiği için randevu alabilirsiniz. Ama ciddi bir sağlık sorununuz varsa bu noktada özel bir hastanede estetik ameliyatınızı olabilirsiniz. Devlet hastanelerinde burun estetiği sırası aylar sonra gelebilmektedir. Buna karşın özel bir hastanede aynı gün yapılacak olan ameliyat öncesi kan ve tomografilerin ardından hemen ameliyata alınabilir ve ertesi gün ameliyat olmuş bir vaziyette taburcu bile olabilirsiniz. Peki, burun estetiği fiyatları devlet hastanesinde ne kadar?

Devlet hastanesi burun estetiği fiyatları 2021

Devlet hastanesi burun estetiği fiyatları 2021 güncel fiyatları burunda yapılacak işlemlere bağlı olarak minimum 2 bin TL, maksimum 5 bin TL civarındadır. Devlet hastanelerinde estetik fiyatları ameliyatlar ve estetik işlemler oldukça düşüktür. Burada en önemli kriter kuşkusuz devlet hastanelerinden burun estetiği için ameliyat günü alabilmektir. Eğer zamanın bir önemi yok diyenlerdensiniz 2.000 TL ile 5.000 TL arasında bir ücret ödeyerek devlet hastanesi ayrıcalığı ile burun ameliyatınızı olabilirsiniz.

Devlet hastanesinde burun estetiği nasıl yapılır?

Devlet hastanelerinde hem KBB Operatörleri hem de Plastik Cerrahi Operatörleri bulunmaktadır. Devlet hastanesinden aldığınız randevu sonrası gittiğiniz ve tercih ettiğiniz bölüme göre doktor muayenesi tamamlandıktan sonra yüzünüze uygun burun üzerinde yapılan fotoğraf çalışması sonrasında mutabıka varılır. İkinci aşama ameliyatın maliyetidir. Devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları en az 2.000 TL ile 5.000 TL arasındadır. Burun ameliyatı fiyatları konusunda da anlaşma yapıldıktan sonra, son aşamada ameliyat için gün belirlenir. Genellikle devlet hastanelerinin ameliyathaneleri acil vakalar için önceliklidir. Devlet hastanesinde gittiniz doktorun size ayrıcalık sağlayarak ameliyat gününüz öne alması konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Olmamanız durumunda sizin için en yakın zaman diliminde ameliyat randevusu verilir. Genellikle ameliyat tarihleri ayları bulmaktadır. Devlet hastanelerinde yapılan burun estetikleri oldukça konforludur. İyileşme süreleri oldukça kısadır. Burada seçeceğiniz doktor burun estetiği konusunda çok önemli ve aktif bir rol oynamaktadır.

Özel hastane ile devlet hastanesi burun estetiği fiyat farkı ne kadar?

Özel hastanelerde burun estetiği fiyatları hastane ve doktora göre şekillenmektedir. Türkiye’de özel hastanelerde maksimum burun estetiği fiyatı 38.000 TL civarındadır. Minimum özel hastanede burun ameliyatı fiyatı 7.000 TL’dir.

Burun estetiği hakkında kısa bilgiler

Burun estetiği hem nefes almak hem de estek için yapılmaktadır. Burun estetiği için hastanede en az 1 gün kalmak gerekmektedir. Ameliyat 3 ile 4 saat arasında sürmektedir. Ameliyat öncesi genellikle ameliyat sonrası nasıl görüneceğinize dair fotoğraf çalışmaları yapılır. Ameliyattan 5 saat sonra ciddi ağrılar meydana gelmekte ve narkozun dışarıya atılması konusunda mide şikayetleri olabilmektedir. Burun estetiği ameliyatı sonrasında 10 gün sonra tamponlar alınır. Morluklar ve şişkinlikler hastanın durumuna göre 1 ay içinde geçmektedir. Burun estetiği sabır işi olup iyileşmesi en az 6 ay maksimum 1 yıldır. Burun ameliyatı sonrasında yaşanabilecek herhangi bir aksaklık durumunda revizyon yapılabilmektedir. Burun estetiğinde her revizyon için en az 8 ay geçmesi gerekmektedir.

Hangi devlet hastanelerinde burun estetiği yapılmaktadır?

Türkiye’de artık devlet hastaneleri ve şehir hastaneleri oldukça konforludur. Burada yer alan linke tıklayarak Türkiye genelinde burun estetiği yapan tüm devlet hastanelerinin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Burun estetiği fiyatlarını öğrenmek istediğiniz devlet hastanesinin adını aşağıda yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz.