GÜNCEL

Bülent Khnazzab kimdir?

Bülent Khnazzab kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Bülent Khnazzab doğum tarihi kaçtır? Bülent Khnazzab yaşı kaçtır? Aslen nereli? Bülent Khnazzab mesleği ne? Ne iş yapar? Hangi tarihte kiminle evlendi? Sorularının tüm yanıtları biyografi bölümümüzde sizlerle olacak. İşte Bülent Khnazzab hayatı ve biyografisi.

Bülent Khnazzab hayatı ve biyografisi

Mimar ve aynı zamanda fotoğrafçı olan Bülent Khnazzab 1 Ocak 1976 yılında köklü bir ailede Ankara’da dünyaya geldi. Bugün 43 yaşında olan Bülent Khnazzab eğitim hayatına Ankara’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimi için yurt dışına Amerika’ya gitti. Amerika’da Sahne Sanatları ve Fotoğrafçılık bölümünde eğitimini tamamladı. Burada çeşitli çalışmalar yapmaya başladı.  Amerika’dan döndükten sonra kendisinin de kurusu olduğu bir mimarlık şirketi açtı. Hem Türkiye’de hem de dünyada mimari alanda büyük projelerin içinde yer aldı. Fotoğrafçılık ve mimari alanlarda yurt içi ve yurt dışında çalışmalarını sürdüren Bülent Khnazzab 2016 yılında özel hayatı ile de sık sık gündeme gelemeye başladı. Bülent Khnazzab televizyon ekranlarından da tanınan ve sevilen oyuncu Elvin Levinler ile sevgili olması ile magazin dünyasında gündeme geldi. Daha sonra bu birliktelik ciddi bir boyut haline gelerek sonu evlilikle taçlandırılmıştır. Bülent Khnazzab mesleği gereği sürekli seyahat halinde. Bu nedenle şimdiye kadar 9 kıtada toplamda 30’un üzerinde ülke ve 100’e yakın şehir gezmişlerdir. Bülent Khnazzab eşi Elvin Levinler ile seyahat etmekte yaşantılarını çeşitli noktalarda sürdürmektedirler. Hatta ikilinin sosyal medya kanalları olan yotube üzerinden paylaştıkları bir videoda evlerinin olmadığını dile getirmişlerdir. Bülent Khnazzab eşi Elvin Levinler ile birliktelikleri devam etmektedir.

Bülent Khnazzab boyu, kilosu, burcu?

Bülent Khnazzab boyu 1.74 cm kilosu 78 kg burcu Oğlak.

Bülent Khnazzab kiminle evli? Çocuğu var mı?

Bülent Khnazzab eşi ünlü oyuncu Elvin Levinler ile 2016 yılında evlendi. İkilinin evliliğinden doğan çocukları henüz yoktur. Bülent Khnazzab Elvin Levinler ile Bodrum’da Casa Dell’Arte Hotel of Arts & Leisure’da 2016 yılında nikah masasına oturdu. Düğün konsepti tamamen aile ve yakın dostlar arasında gerçekleşti.

Bülent Khnazzab linkedin hesabı

Bülent Khnazzab linkedin hesabı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!